Winx Dreamix Fairy Bloom

25,35 €

21,84 €

-13%
ROBÍ RADOSŤ UŽ 75 DEŤOM
Dostupnosť

SKLADOM

Značka
Kód výrobcu
RNW IW01451700_Bloom

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Winx Dreamix Fairy

Nová kolekcia bábik Winx. Víly majú nádherne trblietavé pohyblivé krídla, oblečok so špeciálnou ozdobou a s farebne zladenými topánočkami. V balení je hrebeň k česaniu vláskov. 

Víly z Winx Clubu sú dievčatá bojujúce so silami zla. Každá z nich je úplne iná a ovláda iné magické schopnosti, ktoré pramenia z ich vlastností. Najmocnejšia z víl je Bloom, Tecna to vie so všetkými vynálezmi a vedou, Flora je víla prírody a vie ovládať prírodné javy. Musa je víla hudby a umenia, Stella sa považuje za najkrajšiu z členiek Winx Club, je to víla slnka a rovnako tak žiari. Nebojácna a energická Layla ovláda vodu. Spoločne tieto mladučké víly čarodejky zažívajú hŕbu dobrodružstva a teraz ich môžeš pomocou bábik Winx prežívať aj Ty!

BLOOM - Víla Dračieho ohňa
- Vodca Winx Clubu
- Najmocnejšia z celej skupiny, pretože vo svojom vnútri prechováva Dračí oheň, ktorý jej umožňuje zlé čarodejnice poraziť.
- Bloom je princeznou ztratenej planéty Domino, na ktorej je ukrytý Dračí duch a ona je vílou-strážkyňou tohto pokladu - najväčšej sily Magickej dimenzie.
- Statočná, veselá, odhodlaná…ale netrpezlivá.

Vhodné pre deti od 3 rokov.
Materiál: plast
Výška bábiky: 28 cm
Rozmery balenia: 29,5 x 35,5 x 6 cm 

záruka 2 roky
Vek od 3 rokov
Výška (cm) 28 cm
Pre koho Dievčatá, Predškoláci

Dotaz k produktu