VISTA Disco 96ks v boxe

24,12 €

19,05 €

-21%
ROBÍ RADOSŤ UŽ 69 DEŤOM
Dostupnosť

POZOR, POSLEDNÝ KUS!

Značka
Kód výrobcu
VST 0303-19

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Krúžková stavebnice DISCO 96 box je určená pre tie najmenšie deti. Obsahuje 96 dielikov v 4 farbách. So stavebnicou DISCO sa môžu hrať deti od 1 roka. Pomáha im precvičovať cit v prstíkoch a spoznávať základné farby. Všetky stavebnice DISCO sú vzájomne plne kompatibilné, takže ju môžete neustále rozširovať a doplňovať o nové dieliky.

Rýdzo česká stavebnica! Všetky hračky a stavebnice značky VISTA sú vyrobené v Českej republike! Sú vyrábané poctivo as ohľadom na to, že si sa stavebnicami budú hrať naše / vaše deti. Bezpečnosť predovšetkým! Všetky hračky značky VISTA vyrábané spoločnosťou BENEŠ a LAT, as sú pravidelne testované renomovanou skúšobňou a spĺňajú všetky požiadavky bezpečnosti a nezávadnosti podľa normy EN71. Ani stavebnice DISCO 32 neobsahuje nebezpečné ftaláty, nie je teda dôvod prečo by mala chýbať v niektorom detskej izbičke.

Stavebnica je ideálny hračkou, ktorá rozvíja tvorivé a kombinačné schopnosti dieťaťa. Stavebnica rozvíja logické myslenie, učia deti trpezlivosti a vytrvalosti. Doprajte im ten pocit, že niečo dokážu!

  • Rozmery balenia (š vh): 29 x 19 x 14cm
  • Materiál: plat
  • Farieb v sete: žltá, červená, modrá, zelená
  • Obsah balenia: 96 krúžkov

Cena je uvedená za 1 balenie - sadu hračky

Hračka je vhodná pre deti od 18 mesiacov -dm-

Počet dielikov 96
Vek od 1 do 5 rokov
Krajina pôvodu ČR
záruka 2 roky
Pre koho Chlapci a dievčatá, Najmenší (1-3 roky)

Dotaz k produktu