Trunki Kufrík + odrážadlo Žirafa Gerard
Doprava zadarmo

Trunki Kufrík + odrážadlo Žirafa Gerard

59,22 €

52,68 €

-11%
ROBÍ RADOSŤ UŽ 5 DEŤOM
Dostupnosť

POZOR, POSLEDNÝ KUS!

Značka
Kód výrobcu
TRK 0265TR

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Pre malých cestovateľov máme zábavný spôsob, ako zvládnuť cestu bez problémov a hlavne s úsmevom na perách.

Detský kufrík TRUNKI je prvý ozajstný kufrík pre Vášho malého cestovateľa, je to zároveň odrážadlo, či príručná batožina hoci aj do lietadla.

Kufrík je vyrobený z vysokokvalitného plastu, je vybavený kolieskami a je ergonomicky tvarovaný tak, aby si dieťa naň mohlo sadnúť ako do pohodlného sedla a odrážať sa, poprípade nechať sa potiahnuť dobrovoľníkom z rodiny.

Už teraz sa môžete tešiť na nové zážitky so skvelým spoločníkom na cesty. ergonomický tvar stabilné prevedenie zabraňuje prevráteniu vpred či vzad kolieska z vysokokvalitného plastu „rožky“, za ktoré sa dieťa pri prevoze môže bezpečne držať rúčka na držanie kufríka pás, ktorý umožňuje rodičovi nosiť kufrík na pleci možnosť uzamknutia vnútorné vybavenie – vrecúško na drobné predmety 18 litrový objem postačí na zbalenie najobľúbenejších hračiek či oblečenia gumené pásy zabezpečia, že veci ostanú na mieste okraje opatrené mäkkou gumou zabránia bolestivému privretiu prstíkov maximálna nosnosť 25kg rozmery – 41 x 21 x 32 cm hmotnosť – 1,7 kg

záruka 2 roky
Šírka balenia 44 cm
Výška balenia 32 cm
Dĺžka balenia 22 cm
Hmotnosť balenia 2.30 kg
Pre koho Chlapci a dievčatá, Predškoláci
Krajina pôvodu Velká Británie
Nosnosť (kg) 50 kg
Vek od 3 rokov

Dotaz k produktu