Sylvanian Families Prímorská reštaurácie
Akcia

Sylvanian Families Prímorská reštaurácie

59,64 €

41,55 €

-30%
ROBÍ RADOSŤ UŽ 11 DEŤOM
Dostupnosť

POSLEDNÍ 2 KUSY

Kód výrobcu
SFS 4190

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Sylvanian Families 4190 Prímorská reštaurácia.

Ak je už tvoja zbierka zvieracích kamarátov Sylvanian Families dosť veľká a pre svoje zvieratká máš už zakúpené aj domčeky, v ktorých bývajú, tak je na čase postarať sa aj o ich zábavu. Určite si tvoje zvieratká rady zájdu do reštaurácie na pláži, aby si tak trochu oddýchli od svojich každodenných povinností, dobre sa pobavili a dali si chutný obedík či večeru v krásnom prostredí. V tejto sade s reštauráciou je k tomu všetko dané. Rybia reštaurácia pri mori je svetoznáma svojimi grilovanými dobrotami z morských plodov a rýb. Už na móle, keď prichádzate ucítite lákavú vôňu pečených rybiek. Pohodlne sa v nej zmestí naraz aj viac rodín Sylvanian Famielies. Dopraj svojim milovaným zvieratkám príjemné posedenie v reštaurácii na pláži. Hračky Sylvanian Famielies ponúkajú dokonalý herný zážitok. Vďaka tejto milej hračke sa dievčatká pohrajú dlhé hodiny.

Sada obsahuje: - 1 budovu reštaurácie - stoly a stoličky - taniere, poháre, príbory - ďalšie doplnky Sada neobsahuje figúrky.

Postavičky Sylvanian Families bolivytvorené vJaponsku vroku 1985a okamžite sa stali hitom. Od tej doby boli úspešne distribuované po celom svete. Na základe týchto postavičiek bol vytvorený rad videohier,animovaných rozprávok.

Vek od 3 rokov
Pre koho Dievčatá, Predškoláci
záruka 2 roky

Dotaz k produktu