Smoby Detský fúrik s vedro setom Frozen 6 ks fialový

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 22 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
SMB SM 040314

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Ďalší Hračky na piesok Ľadové kráľovstvo

Smoby fúrik pre deti so setom do piesku je krásny fialový fúrik pre deti. Detský fúrik je vyrobený z veľmi kvalitného a odolného plastu, čo mu zaručuje dlhoročnú spoľahlivosť. Má jemnú pastelovú fialovú farbu ktorá zaujme malé dievčatá na prvý pohľad. Je navyše veľmi ľahký, takže dieťa nebude mať problém s jeho manipuláciou. Dieťa si môže v detskom fúriku prevážať piesok, kamienky, vodu či iné hračky a obohatiť si tak svoju hru na pieskovisku alebo pri vode. 

Set do piesku Frozen pre deti je kvalitný set detských hračiek do piesku. Detský set do piesku sa skladá z farebného vedierka s motívom známej rozprávky Frozen - Ľadové kráľovstvo, ktorú milujú najmä dievčatá, ďalej z fialovej lopatky a hrabličiek, modrého sitka a formičiek v tvare srdiečka a zmrzliny. Pomocou nástrojov môžu deti vytvárať v piesku rôzne kreácie a rozvíjať tak svoju fantáziu. 

Tento set svojim prevedením urobí radosť každému dievčatku a je vhodný pre deti od 18 mesiacov. Rozmery detského fúrika sú 64*32*32 cm. Smoby je francúzsky výrobca detských hračiek vysokej kvality a je zárukou spokojnosti a spoľahlivosti. So setom hračiek do piesku v kombinácií s fúrikom pre deti bude mať vaše dieťa postarané o hodiny zábavy pri hrách v piesku alebo pri vode.

Dĺžka (cm) 60 cm
Šírka (cm) 30 cm
Výška (cm) 28 cm
Vek od 18 mesiacov
Krajina pôvodu EU
záruka 2 roky
Pre koho Dievčatá, Najmenší (1-3 roky)

Dotaz k produktu