Všetko o nákupe CZ
Hledat
0,00 € 0

Smoby Traktor pre deti šliapací Stronger XXL s prívesom šedo-červený

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 10 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
SMB SM 710200

vrácení zboží  100 dní na vrátenie tovaru

Ktorý chlapec netúžil byť aspoň raz traktoristom? Traktor na šliapanie Stronger XXL je splneným snom každého chlapca. Je to originálny detský traktor s dizajnom, vďaka ktorému si ho pomýlite s ozajstným traktorom. Má robustnú konštrukciu a vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov, preto deťom vydrží dlhé roky. Je vhodný pre deti od 3 rokov. Detský traktor je na šliapanie, kolesá sú ovládané volantom. Odolné materiály sú zárukou najvyššej bezpečnosti a kvality. Na volante je klaksón, ktorým malí traktoristi ohlasujú svoj príchod. Jazda na detskom traktore je veľmi pohodlná vďaka nastaviteľnému sedadlu. Sedadlo je ergonomicky tvarované, deti sa neunavia ani počas dlhého sedenia. Má pevnú plastovú konštrukciu. Kolesá traktora sú ovládané pomocou volantu, presne ako na naozajstnom traktore.

Najmodernejšia červeno-šedá farba v kombinácii s nálepkami robia z detského traktora Smoby jedno z najštýlovejších detských vozidiel. Detský traktor je doplnený prívesom v zadnej časti, čo mu dodáva ešte zaujímavejší dizajn. Zadná vlečka má 2 kolieska, v prípade potreby sa dá odpojiť. Deti si v nej môžu prevážať svoje hračky alebo stavebný či pracovný náklad. Je veľmi odolná, preto môže byť náklad aj ťažší. Traktor má reťazový pohon, jeho nosnosť je 30 kg. Výška sedacej plochy je 37 cm, dieťa nesedí vysoko nad zemou. Dĺžka traktora je 161 cm. Jazda na traktore je veľmi zábavná hra, ale pomáha tiež s fyzickým rozvojom dieťaťa. Deti manipuláciou s volantom rozvíjajú svoju jemnú motoriku, šliapaním pedálov sa posilňuje svalstvo na nohách. Hra na traktoristov tiež rozvíja detskú fantáziu a predstavivosť.

Francúzsky výrobca Smoby je producentom kvalitných plastových hračiek pre deti rôznych vekových kategórií. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, no zároveň je jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Všetky hračky Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu a upútajú každé najmenšie dieťatko. Detský traktor s reťazovým pohonom je splneným snom každého chlapca, preto neváhajte a zakúpte ho aj vášmu drobcovi.

Vlastnosti

 • traktor s pedálmi na šliapanie
 • vhodný pre deti od 3 rokov
 • červeno-šedá farba
 • volant ovláda kolesá
 • klaksón na volante
 • polohovateľné sedadlo
 • odpojiteľná vlečka
 • pevná plastová konštrukcia
 • celková dĺžka 161 cm, výška sedacej plochy 37 cm
 • reťazový pohon
 • nosnosť 30 kg
 • originálny a realistický dizajn
 • kvalitný francúzsky výrobok
Dĺžka (cm) 161 cm
Šírka (cm) 58 cm
Výška (cm) 56 cm
Vhodné od 3 rokov
Pohlavie Chlapec
záruka 2 roky
Vek Predškolák (3-5 rokov)
Smoby Šliapací traktor Class s vozíkom

Smoby Šliapací traktor Class s vozíkom

105,65 €

95,08 €

SKLADOM
Môžete mať už 7.6.
Doprava zadarmo
Akcia
-10%
Rolly Toys Šliapací traktor Rolly Junior s vlečkou - červený

Rolly Toys Šliapací traktor Rolly Junior s vlečkou - červený

135,24 €

128,05 €

SKLADOM
Môžete mať už 7.6.
Doprava zadarmo
Akcia
-5%

Dotaz k produktu

Doprava zadarmo pri nákupe od 55 €      Doprava

Doprava zadarmo pri nákupe od 55 €*

Hračky môžete mať už 7.6.

* platí pre vybraných dopravcov