Všetko o nákupe cs
Menu
0,00 € 0

SMOBY 740300 trojkolka Be Move Máša a medveď od 15 mesiacov

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 9 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
SMB SM 740300

vrácení zboží  100 dní na vrátenie tovaru

Ďalšie Trojkolky Máša a medveď

Trojkolka pre deti Smoby Be Move Masha and the Bear, (Máša a medveď) je krásna detská trojkolka v ružovo-zelených farbách. Vpredu na riadidlách je implementovaný rozprávkový motív – s obrázkom z rozprávky Máša a medveď. Trojkolka pre deti Smoby je dizajnovo jedinečná trojkolka s krásnou farebnou variáciou. Detská trojkolka vás milo prekvapí sviežimi farbami, ktoré podporujú fantáziu a tvorivosť dieťaťa. Jazda na trojkolke pre deti je veľmi pohodlná vďaka kvalitným kolieskam z mäkčeného plastu, ktoré si hravo poradia aj s menšími nerovnosťami. Konštrukcia trojkolky je pevná a kovová, čo zaručuje vysokú bezpečnosť a v neposlednom rade i dlhú trvácnosť, ktorá vám poslúži počas mnohých rokov. Trojkolka pre deti Be Move Masha and the Bear je bezpečná a stabilná. Dieťa je fixované počas jazdy pomocou bezpečnostného pásu.

Vďaka praktickej teleskopickej vodiacej rodičovskej rúčke môže rodič ovládať a korigovať smer jazdy dieťaťa. Je plne flexibilná, vodiaca rúčka sa dá neskôr, keď vaše dieťa jazdí samostatne, pohodlne odmontovať i bez použitia náradia. Trojkolka je s voľnobehom na prednom kolese. Počas jazdy sa dajú riadidlá trojkolky vytočiť maximálne v 30° uhle. Praktickým doplnkom, ktorý dieťa plne využije je vyklápacia zadná korba, kde si môže prevážať hračky či čokoľvek iné. Riadidlá trojkolky sa dajú zablokovať, pokiaľ chce rodič ovládať smer trojkolky. Rozprávkový motív trojkolky ju oživuje a pekne dopĺňa. Rozprávka Máša a medveď je o nezbednom dievčatku Máša, ktoré má rado sladkosti a pýta sa veľa otázok, lebo chce všetko vedieť. V lese sa skamaráti s bývalým cirkusovým medveďom, ktorý sa volá Miša. Ten hľadá v lese zaslúžený odpočinok, no nedarí sa mu to. S Mášou zažíva veľa dobrodružstiev a rôznych príhod, ktoré milujú deti na celom svete. Vďaka pohodlnému ergonomickému tvarovanému sedadlu sa deťom na trojkolke sedí pohodlne a ani po dlhšom čase nie sú unavené.

Veková vhodnosť detskej trojkolky Smoby je od 15 mesiacov až do 3 rokov alebo do času, kedy je vaše dieťa pripravené na svoj prvý bicykel. Pedále trojkolky sú protišmykové. Francúzska spoločnosť Smoby je dlhoročným výrobcom kvalitných detských hračiek, ktoré spĺňajú najprísnejšie európske kritéria kvality, odolnosti a zároveň majú jedinečný dizajn, ktorý v sebe nesie francúzsku dokonalosť, šarm, a precíznosť. Detská trojkolka Be Move Masha and the Bear spĺňa požiadavky aj najnáročnejšieho zákazníka. Je to krásna a kvalitná trojkolka, ktorá si získa priazeň vás i vašej malej ratolesti. Jazda na detskej trojkolke okrem veľkej zábavy a dobrodružstva pomáha deťom s rozvojom svalstva a pohybovej sústavy, čo priaznivo pôsobí na jeho rast. Trojkolka má nosnosť 30 kg. Výška sedadla od zeme je 31 cm, šírka od sedadla k volantu je 26 cm.

Vlastnosti

 • pevná kovová konštrukcia
 • rozprávkový motív Máša a medveď
 • ergonomicky tvarované sedadlo
 • trojbodový bezpečnostný pás
 • výškovo nastaviteľná rodičovská rúčka
 • plastové kolieska z mäkčeného plastu s tichým chodom
 • zadná vyklápacia korba
 • od 15 mesiacov
 • vyrobená vo Francúzsku
 • nosnosť 30 kg
 • volant sa otáča o 30°
Dĺžka (cm) 68 cm
Šírka (cm) 52 cm
Výška (cm) 52 cm
Hmotnosť (kg) 3,58 kg
Vhodné od 16 mesiacov
záruka 2 roky
Pohlavie Dievča
Vek Batoľa (1-2 roky), Predškolák (3-5 rokov)

Dotaz k produktu

Doprava zadarmo pri nákupe od 12.5 €      Doprava
Doprava 4Kids

Doprava zadarmo pri nákupe od 12.5 €*

Hračky môžete mať už zajtra

* platí pre vybraných dopravcov