Smoby Kuchynka Tefal French Touch Bubble 311206 modro sivá

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 26 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
SMB SM 311206

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Ďalší Detské kuchynky Tefal licencia

Hľadáte pre svoje dieťa výnimočnú kuchynku s atraktívnym dizajnom? Elektronická detská kuchyna Tefal French Bubble Smoby sa so svojimi 46 doplnkami radí medzi špičkové detské kuchynky a zamiluje si ju každé dieťa od 3 rokov. Tyrkysovo-šedá kuchynka má moderný a elegantným vzhľad, vďaka ktorému sa bude dokonale hodiť do každej detskej izby. Z kuchynky vyžaruje francúzsky dizajn, ktorý rovnako očarí ako rodičov, tak aj ich deti. Bohatá výbava 46 doplnkov obsahuje: príbory, tanieriky, soľničku, koreničku, fľašku kečupu a majonézy, fľašu na vodu, poháriky s tanierikmi, repliky surovín a potravín.

Atraktívna a funkčná

Detská kuchynka v sebe skrýva funkcie a možnosti, vďaka ktorým sa varenie a pečenie stane pre malé dieťa naozajstným zážitkom. Chladnička s dvierkami naučí dieťa, že potraviny sa majú skladovať v chlade a dvierka by malo po sebe vždy pekne zatvárať. Na dvierkach chladničky sa nachádza aj dávkovač ľadu, do ktorého si dieťa použije priložené kocky ľadu a po stisnutí tlačidla vypadnú do pripraveného pohárika. Rúra na pečenie s vysúvateľným roštom poslúži malým šéfkuchárom v prípade, že budú chcieť upiecť chutné kuriatko a ponúknuť svojich súrodencov či rodičov. Magický bublinkujúci hrniec sa postará o nevšedný zážitok každého dieťaťa, so svojou funkciou napodobňujúcou vriacu vodu. Hrniec s vodou sa jednoducho položí na sporák a po stisnutí tlačítka začne voda bublať. Šikovná a praktická panvica s funkciou otáčania rozveselí deti, keď sa budú snažiť šikovne otáčať palacinku počas svojho majstrovania. Nad sporákom si dieťa nájde integrovaný espresso kávovar, do ktorého využije praktické náplne a spraví chutnú kávičku. Pre malých milovníkov opekačiek detská kuchyna ponúka aj barbecue gril, na ktorom si môže ugrilovať párky alebo šťavnatý steak. Ručičkové hodiny, nachádzajúce sa pod digestorom, poslúžia malému kuchárovi sledovať čas pri príprave chutných jedál, aby sa nič nepripálilo.

Prečo práve táto detská kuchynka?

Francúzsky dizajnéri navrhli pôsobivú repliku kuchynku Tefal French Touch pre deti, ktorá má bohatú sadu doplnkov s funkčnými prvkami, aby detičky dostali kvalitnú a spoľahlivú hračku, ktorá ich zabaví na veľmi dlhý čas. Kuchynka pre deti nie je však iba zábava. Deti sa pri hre s elektronickou kuchynkou učia nové veci a rodičia si všimnú rozvoj komunikačných a sociálnych schopností, keďže hra s kuchynkou poslúži aj viacerým deťom, ktoré sa naučia so sebou vzájomne vychádzať.

Detaily, ktoré rozhodujú

Kuchynka stojí na 6 stabilných nohách a celkové rozmery detskej kuchynky sú 115*41*93 cm a výška pracovnej dosky je 50 cm, vďaka čomu si každý rodič bude vedieť určiť, či je pracovná doska v kuchynke dostatočne vysoká pre jeho šikovné dieťa. Súčasťou detskej kuchynky Tefal French Touch Bubble Smoby sú aj 3 AAA/LR03 batérie, ktoré budú rodičia môcť do kuchynky jednoducho zapojiť a dieťa sa môže pustiť do skvelej zábavy pri varení a pečení.

Detská kuchynka, pochádzajúca z dizajnérskej dielne spoločnosti Smoby, je jedinečnou detskou hračkou najvyššej úrovne, ktorej by ste len ťažko hľadali konkurenciu. Francúzski dizajnéri si potrpia na prvotriedny dizajn, reálne vyhotovenie všetkých línií a doplnkov, ako aj celkovú funkčnosť detských hračiek. Všetky hrany na kuchynkách Smoby sú zaoblené a jemné, s ohľadom na bezpečnosť dieťaťa a rodičia môžu bez starostí nechať svoje ratolesti hrať sa s touto krásnou kuchynkou plnou nezabudnuteľných funkcií, čo im hrdlo ráči.

Funkcie a vlastnosti

 • zabudovaný elektronický modul
 • dávkovač ľadu s kockami ľadu
 • barbecue gril
 • panvica s funkciou otáčania
 • espresso kávovar s vymeniteľnými kapsulami
 • predpečené potraviny pre realistický zážitok (steak, ryba, kura)
 • hrniec s magickou, bublinkujúcou vodou
 • francúzska kvalita a dizajn
 • chladnička s otváracími dvierkami 
 • rúra na pečenie s dvierkami a vyberateľným roštom
 • vhodné pre všetky deti od 3 rokov
 • bohatá výbava 46 doplnkov
 • výška pracovnej dosky 50 cm
záruka 2 roky
Vhodné od 3 rokov
Šírka balenia 80 cm
Výška balenia 78 cm
Dĺžka balenia 23 cm
Hmotnosť balenia 10 kg
Pohlavie Dievča
Vek Predškolák (3-5 rokov)
Rozmer (cm) 115x93x41 cm
Batérie Nejsou součástí balení
Typ batérií AAA 1,5 V
počet batérií 3 ks

Dotaz k produktu