Smoby Cars 3 Sada nářadí s autem - opasek - Poškodený obal

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 1 DIEŤAŤU
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
SMB SM 360150_OBAL

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Ďalší Detské náradie CARS

Smoby Cars 3 Sada nářadí s autem - opasek  - Poškodený obal

Smoby opasok pre deti s náradím a autíčkom poteší všetkých malých milovníkov rozprávky Cars - Autá. Opasok s detským náradím je praktická a pekne spracovaná hračka. Je vhodná pre chlapčekov od 3 rokov, ktorí sa radi hrajú s autíčkami a pracovným náradím. S touto hračkou bude z dieťaťa malý automechanik. Celý opasok sa nesie v duchu známej rozprávky Autá 3, ktorá je u detí veľmi populárna a hneď si ho zamilujú. Vďaka nastaviteľnej pracke sa dá nastaviť na akúkoľvek veľkosť. S touto hračkou bude z dieťaťa malý automechanik, ktorý si poskladá svoje vlastné autíčko. Malý kutil si vďaka krásnemu opasku môže svoje pracovné náradie nosiť všade so sebou.

Opasok a autíčko sú prevedené v peknej červenej a čiernej farebnej kombinácii. Náradie je vyrobené z kvalitného plastu, ktorý je odolný a príjemný na dotyk. Vytvarované je tak, aby ho malé dieťa vedelo s istotou a správne uchopiť a hrať sa s ním. V sade nechýbajú skrutkovače a autíčko McQueen, ktoré si detičky vlastnoručne poskladajú. Je to ideálny doplnok k detskej autodielni od francúzskej spoločnosti Smoby, ktorej dlhoročná tradícia zaručuje najvyššiu kvalitu. Hranie sa s náradím podporuje u detí fantáziu a jemnú motoriku, ktorá je veľmi dôležitá. Navyše si užijú veľkú hromadu zábavy.

POŠKODENÝ OBAL – Ide o nový tovar s plnou záručnou dobou, nemusí však byť v originálnom obale, prípadne môže byť originálny obal poškodený.

Vhodné od 3 rokov
Šírka balenia 34.50 cm
Výška balenia 24.00 cm
Dĺžka balenia 4.00 cm
Pohlavie Chlapec
Vek Predškolák (3-5 rokov)
záruka 2 roky

Dotaz k produktu