Smoby Bob staviteľ aku vŕtačka

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 43 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
SMB SM 360128

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Ďalší Detské náradie Bob staviteľ

Detská mechanická vŕtačka Staviteľ Bob od Smoby je pekná hračka pre malých opravárov s realistickým dizajnom. Vŕtačka pre chlapcov po stlačení hučí a točí sa, prichádza v balení s 3 nadstavcami a krúti sa dvomi rôznymi spôsobmi pre ešte realistickejšiu a zábavnejšiu hru na opravárov. Je maximálne bezpečná, vyrobená z kvalitného materiálu, so zamatovo jemným povrchom. Chlapčenská hračka je vhodná už od 3 rokov. Detská vŕtačka s motívom obľúbenej rozprávky Staviteľ Bob je úžasná hračka, s ktorou sa malí chlapci zabavia dlhé hodiny. Môžu sa veľa naučiť o tom, ako sa používajú pracovné nástroje a čo všetko je potrebné na rôzne opravy. Vŕtačka ja prevedená v pestrých farbách oranžovej, modrej a sivej a chýbať nesmie ani portrét samotného Staviteľa Boba.

Malí výmyselníci sa veľmi radi hrajú s pracovnými nástrojmi, pretože sa pri takejto hre cítia ako dospelí. Je potrebná viesť najmenšie deti k hre na povolania dospelých. Hravým spôsobom sa tak približujú k skutočnému svetu, skúšajú a objavujú, čo v sebe zahŕňa život takého opravára. Prostredníctvom detskej vŕtačky sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti. Používaním nástrojov sa podporuje aj rozvoj logického myslenia a koncentrácie. Objavujú, skúmajú, opravujú, rozoberajú, skladajú. Všetky tieto možnosti na hru, zábavu a hravé učenie poskytuje táto pekná opravárska hračka so Staviteľom Bobom pre chlapcov Smoby s originálnym dizajnom. 

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti s realistickým dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký, je to plast zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé dieťa a je to skvelý darček pre malých opravárov. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

záruka 2 roky
Vhodné od 3 rokov
Šírka balenia 25.50 cm
Výška balenia 24.55 cm
Dĺžka balenia 5.07 cm
Pohlavie Chlapec
Vek Predškolák (3-5 rokov)

Dotaz k produktu