Smoby Detská elektronická vŕtačka Staviteľ Bob s 3 nadstavcami

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 26 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
SMB SM 360130

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Ďalší Detské náradie Bob staviteľ

Detská elektronická vŕtačka Staviteľ Bob od Smoby je ideálna hračka pre malého chlapca, ktorý sa rád hrá s pracovným náradím a napodobňuje prácu dospelých. Vŕtačka je vyrobená z kvalitného plastu, ktorý je veľmi odolný, takže dlho vydrží, ale zároveň je aj zamatový na dotyk a šetrný k pokožke. Tvarom síce pripomína naozajstnú vŕtačku, no v skutočnosti je prispôsobená pre malú ruku dieťaťa. Môže ju s istotou a správne uchopiť a hrať sa s ňou. Detská vŕtačka je prevedená v kombinácii pestrej oranžovej, modrej a sivej farby.

Elektronická vŕtačka s motívom rozprávky Staviteľ Bob od francúzskej spoločnosti Smoby spĺňa najprísnejšie európske štandardy. Funguje na 2 AA/LR6 batérie, ktoré sú súčasťou balenia. Vŕtačka prichádza v balení s troma vymeniteľnými hlavicami a otáča sa v dvoch smeroch. Ovláda sa stlačením tlačidla na rukoväti. Pri hre s detskou vŕtačkou sa chlapci budú cítiť ako skutočný Staviteľ Bob. Je to skvelý doplnok k pracovným stolíkom a dielňam. Hra s vŕtačkou podporuje u deti tvorivosť a zlepšuje manuálnu zručnosť, ktorá je v neskoršom veku dôležitá. Vhodná je pre deti vo veku od 3 rokov. Je malá a v prípade potreby sa jednoducho schová. Jej rozmery sú 19*5*16 cm.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

záruka 2 roky
Vek od 3 rokov
Šírka balenia 20.50 cm
Výška balenia 21.00 cm
Dĺžka balenia 6.00 cm
Pre koho Chlapci, Predškoláci
Batérie Nejsou součástí balení
počet batérií 2 ks
Typ batérií AA 1,5 V

Dotaz k produktu