Quercetti Migoga Marble Run Basic

15,55 €

12,43 €

-20%
ROBÍ RADOSŤ UŽ 21 DEŤOM
Dostupnosť

POSLEDNÍ 3 KUSY

Značka
Kód výrobcu
QRC 6535

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

QUERCETTI GUĽKOVÁ DRÁHA - MIGOGA MARBLE RUN BASIC

Farebné guličkové dráhy umožňujú zostaviť mnohotvárne dráhy obohatené zbernými košmi, špirálami, mostíky, mlynčeky a zásobníky s pružinou, ktoré sú umiestnené vždy na začiatku a na konci dráhy a zaisťujú plynulé spúšťanie guličiek.Guličkové dráhy patrí medzi vzdelávacie hračky, ktoré deti učia základom fyzikálnych zákonov gravitácie a mechaniky. Stavebnice sú vzájomne plne kompatibilné.

Stavebnica Quercetti Migoga zaisťuje dlhé hodiny zábavy a úplne bezpečného hranie, pretože vyhovuje všetkým bezpečnostným štandardom a boli pre ňu použité iba materiály najvyššej kvality. Hra so stavebnicou Migoga podnecuje deti, aby pri hľadaní nových riešení experimentovali, so záujmom pozorovali okolitý svet a metódou pokusov a omylov overovali nové nápady.

Balenie obsahuj celkom 45 dielikov, vrátane 10 guličiek.Rozmery balenia: 34 × 29 × 8 cm. Vyrobené z kvalitného, ​​pevného a odolného plastu.Určené deťom od 4 rokov a má bezpečnostný certifikát CE.  

QUERCETTI® je celosvetovo známa a uznávaná talianska značka, ktorá na európskom trhu pôsobí už vyše 60 rokov. Pretože sú v Českej republike čoraz viac žiadané hračky špičkovej kvality a dizajnu, získala si počas posledných rokov svojej verných zákazníkov aj u nás. V jej ponuke nájdeme stavebnice pre deti od jedného roka, unikátny mozaiky pre deti už od dvoch rokov, pohybové stavebnice GEORELLO, guličkové dráhy a ďalšie.QUERCETTI® je pre svoje edukatívne vlastnosti a kvalitu veľmi obľúbenou značkou aj v materských školách. Jej výrobky u detí rozvíjajú jemnú motoriku, logické myslenie, vizuomotorickej koordináciu i estetické cítenie.

Počet dielikov 45
Vek od 4 do 8 rokov
Krajina pôvodu EU
Pre koho Chlapci a dievčatá, Predškoláci
záruka 2 roky

Dotaz k produktu