PlayBig Bloxx Bob Staviteľ Béďa žltý bager

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 12 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Kód výrobcu
BIG B 57123

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Ďalší Bagre Bob staviteľ

Detská stavebnica BIG z kolekcie PlayBIG Bloxx prichádza k deťom od 24 mesiacov v motíve obľúbeného Staviteľa Boba. Táto originálna stavebnica s nakladačom pozostáva až zo 40 dielikov, ktoré môžu deti stavať podľa vlastnej fantázie. Najdôležitejšou súčasťou balenia je práve stroj-nakladač, ktorá má veselú tváričku a je pripravená pomôcť každému malému stavbárovi.

V balení si chlapci nájdu nielen nakladač s bagrom a naberaciou lopatou, ale aj iné nevyhnutné pomôcky, okrem iného aj kužeľ a zataras. Hrou so stavebnicami sa rozvíja jemná detská motorika, zlepšuje sa hmat a takisto si deti zlepšujú fantáziu a kreativitu. Spoznávajú nové tvary, farby a zdokonaľujú sa ich pohybové zručnosti. So stavebnicou Staviteľ Bob si užijú dlhé hodiny kreatívnej zábavy.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú a chvália ju hlavne kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov.

Na detskú hračku je poskytnutá záruka 3 roky a plast obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že hračka je krásna a žiarivá ako v prvý deň po dlhý čas. Nemecký výrobca je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, aby ste sa počas hry nikdy nemuseli báť o svoje najmenšie detičky.

Vhodné pre deti od 2 rokov
Materiál: plast
Počet dielov: 40
Rozmer po zostavení: 35 x 25 x 26 cm
Rozmer balenia: 35 x 9 x 23 cm

záruka 2 roky
Vhodné od 2 do 5 rokov
Počet dielikov 40
Šírka balenia 34.50 cm
Výška balenia 23.00 cm
Dĺžka balenia 9.50 cm
Hmotnosť balenia 0.56 kg
Vek Predškolák (3-5 rokov), Batoľa (1-2 roky)
Pohlavie Chlapec

Dotaz k produktu