Maxim Kamenný most 504614
Akcia

Maxim Kamenný most 504614

-15% 10,25 €

8,67 €

Tento produkt si už zakúpilo 42 zákazníkov
Dostupnosť

Skladom >5 ks
Môžete mať už 23.10.

Značka
Kód výrobcu
MXM 50461

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Príslušenstvo drevené vláčikodráhy

Rozmery:

Vek: 3+

Ďalší z radu padacích železničných mostov. Tentokrát ide o kamenný most, ktorý umožní prejdenie každému nadmerného nákladu. Vláčikodráhy a doplnky Maxim možno kombinovať so všetkými ostatnými drevenými železničnými dráhami na trhu. Vhodné pre deti od 3 rokov, obsahuje malé časti.

Spoločnosť MAXIM Enterprise, Inc. je medzinárodný výrobca špecializujúca sa na výrobu drevených hračiek. Hračky tejto spoločnosti sú vyrobené z veľmi tvrdého dreva a boli navrhnuté špeciálne pre malé deti. Vyznačujú sa vysokou kvalitou a bezpečnosťou. Už dlhšie ako 25 rokov pracuje spoločnosť Maxim na tom, aby mohla ponúknuť hračky vysokej kvality, cenovo dostupné pre každého.

Manuálnu zručnosť, sebaistota, kreativita, koordinácia očí a rúk, rozpoznávanie farieb a čísel sú príkladom len niekoľkými z celej rady zručností, ktoré pomáhajú rozvíjať výrobky spoločnosti Maxim. Vláčkové dráhy od spoločnosti Maxim majú najvyššiu kvalitu a sú k dispozícii v najrôznejších cenových reláciách. Spoločnosť Maxim je jednotkou v predaji drevených hračiek na trhu v USA a Kanade. Vláčikodráhy od spoločnosti Maxim sú plne kompatibilné s výrobkami Thomas, Brio, Bino a s ostatnými kvalitnými železničnými systémami vyrobenými z dreva.

Vek od 3 do 10 rokov
Pre koho Chlapci
materiál Drevo
záruka 2 roky

Dotaz k produktu