Maxim 50958 - Zastávka se semaforem

13,99 €

11,66 €

-16%
ROBÍ RADOSŤ UŽ 84 DEŤOM
Dostupnosť

POSLEDNÍ 3 KUSY

Značka
Kód výrobcu
MXM 50958

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Príslušenstvo drevené vláčikodráhy

  • Rozmery: 19,5x18,5x13,5 cm
  • Vek: 3+

Zastávok nie je nikdy dosť. Cestujúci sú spokojní, ak práve v ich štvrti je zastávka, na ktoré môžu nastúpiť do vlakov uháňajúcich do známych či neznámych miest. Semafor na tejto zastávke zaistí bezpečnú prevádzku po koľajisku a cestujúci sa môžu spoľahnúť na to, že môžu bezpečne nastúpiť alebo vystúpiť.

Vláčikodráhy a doplnky Maxim možno kombinovať so všetkými ostatnými drevenými železničnými dráhami na trhu. Vhodné pre deti od 3 rokov, obsahuje malé časti.

Spoločnosť MAXIM Enterprise, Inc. je medzinárodný výrobca špecializujúca sa na výrobu drevených hračiek. Hračky tejto spoločnosti sú vyrobené z veľmi tvrdého dreva a boli navrhnuté špeciálne pre malé deti. Vyznačujú sa vysokou kvalitou a bezpečnosťou. Už dlhšie ako 25 rokov pracuje spoločnosť Maxim na tom, aby mohla ponúknuť hračky vysokej kvality, cenovo dostupné pre každého.

Manuálna zručnosť, sebaistota, kreativita, koordinácia očí a rúk, rozpoznávanie farieb a čísel sú príkladom len niekoľkými z celého radu zručností, ktoré pomáhajú rozvíjať výrobky spoločnosti Maxim. Vláčkové dráhy od spoločnosti Maxim majú najvyššiu kvalitu a sú k dispozícii v najrôznejších cenových reláciách. Spoločnosť Maxim je jednotkou v predaji drevených hračiek na trhu v USA a Kanade. Vláčikodráhy od spoločnosti Maxim sú plne kompatibilné s výrobkami Thomas, Brio, Bino a s ostatnými kvalitnými železničnými systémami vyrobenými z dreva.

Dĺžka (cm) 18 cm
Šírka (cm) 13.3 cm
Výška (cm) 19.3 cm
Vek od 3 rokov
Pre koho Chlapci
materiál Drevo
záruka 2 roky

Dotaz k produktu