Maxim 50828 - Vlaková souprava - CIRKUS

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 18 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
MXM 50828

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

JOUMMABAGS Cestovný kufor ABS Santoro Gorjuss Time To Fly 55 cm  

Cestovný kufor Santoro Gorjuss Time To Fly je luxusný plastový kufor vyrobený z pevného ABS plastu. Kufor môžete použiť ako kufor do lietadla aj u nízkonákladových letov Low cost. Kufor je strednej veľkosti, vhodný na kratšiu letnú dovolenku alebo na víkend.  

Cestovný kufor 55 cm je nadčasový škrupinový kufor s pestrofarebným obrázkom holčičky Gorjuss na přednej strane. Zadná časť je v ružovej farbe. Detský kufor Time to Fly je odolný voči nárazom a vode.

Kufor na kolieskách je stabilný, neprevracia sa a veľmi ľahko sa ovláda. Kufor je možné voziť aj vedľa seba po štyroch kolieskach (otočných o 360 °). V hornej časti nájdete madlo na nosenie v ruke.

Kufor je vo vnútri rozdelený textilnou prepážkou na zips, aby sa pri zatváraní nevysypal obsah z veka. Pojazdný systém je ukrytý pod textilnou prepážkou vnútri kufra. Veľkou výhodou je integrovaný trojmiestny TSA číselný zámok. Ako darček na vás čeká vak na záda o velikosti 38x30 cm.

Výsuvnú rukoväť môžete zaaretovať v dvoch polohách (cca v 80 cm a 106 cm).  

  • font-size: medium;">Rozmery: 55x37x20 cm, objem 33 l
  • font-size: medium;">Materiál: ABS plast
  • font-size: medium;"> 
  • font-size: medium;">Dostupnosť produktu:

Vpravo vedľa fotografie uvádzame počet kusov skladom. Tento údaj je pravdivý a neustále sa aktualizuje. E-shop je priamo napojený na skladový systém.

Vek od 3 rokov
Pre koho Chlapci
materiál Drevo
záruka 2 roky

Dotaz k produktu