Všetko o nákupe CZ
Hledat
0,00 € 0

Princezny omalovánka

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 59 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
JIM 0794-2

vrácení zboží  100 dní na vrátenie tovaru

Ďalší Omaľovánky Disney Princess

***

Vari ty ešte nemáš svojej čarovnej omaľovánky? K vyfarbenie deťom stačí iba štetec a pár kvapiek vody. Potom, čo mokrým štetcom rozotrú farebné stopy, získajú krásne farebné ilustrácie! Tvoji rozprávkoví kamaráti razom ožijú farbami!

Maľovanky sú veľmi obľúbené u všetkých chalanov a dievčatiek. Deti pri kreslení môžu zapojiť svoju fantáziu a vykresľovať obrázky podľa predlohy vnútri alebo vymaľovať obrázok podľa svojich predstáv.

Navštívte rozprávkový svet plný víl a princezien. Svet, kde sa zastavil čas a kde dobro vždy víťazí nad zlom. Obľúbené príbehy z dielne Walta Disneyho poznajú snáď všetky deti. Takmer každý aspoň niekedy pomáhal Popoluške s úlohami, aby sa včas dostala na ples, snažil sa odohnať zlú kráľovnú, aby nepodala otrávené jablko Snehulienke, chcel odstrániť všetky hrotmi, aby sa Ruženka nepichla do prsta, preháňal sa hlbinami s morskou vílou Ariel, preletel sa na lietajúcom koberci s princeznou Jasmínou, vynachádzali nové veci s vílou Cililing a navštívil mnoho ďalších rozprávkových príbehov. Nechajte sa znovu a znovu očariť krásou Disney Fairies a Princess.

  • Počet strán: 16
  • Rozmery detské hračky (š v): 20 x 27cm
  • Formát: A4

Cena je uvedená za 1 kus hračky

Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov

záruka 2 roky
Vhodné od 3 rokov
Krajina pôvodu EU
Pohlavie Dievča
Vek Predškolák (3-5 rokov)

Dotaz k produktu

Doprava zadarmo pri nákupe od 55 €      Doprava

Doprava zadarmo pri nákupe od 55 €*

Hračky môžete mať už 22.3.

* platí pre vybraných dopravcov