Všetko o nákupe CZ
Hledat
0,00 € 0

Hubelino Guľôčková dráha Basic 106 dielikov

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 20 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
HUB 420008

vrácení zboží  100 dní na vrátenie tovaru

Guličkové dráha HUBELINO je pre deti skvelým spoločníkom. Sada obsahuje 106 stavebných dielikov a 5 guličiek, kompatibilný s legem DUPLO. Môžete si poskladať dráhu podľa priloženého návodu alebo svoju vlastnú, vo fantázii sa medze nekladú.

Guličkové dráha HUBELINO je vyrábaná v Nemecku z ekologicky šetrného materiálu. Poskytuje hŕbu zábavy a kreativity, podporuje logické myslenie i zmysel pre detail. Dieliky stavebnice sú kompatibilné s kockami LEGO Duplo. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Guličkové dráhy Hubelino sa dodávajú v štyroch variantoch

  • Kompletné sety Hubelino - obsahujú základnú dosku, kocky a guličky. Skladom je sada Mini sa 45 dielikmi, Starter s 85 dielikmi a Basic sa 106 dielikmi.
  • Sety bez kociek Hubelino - obsahujú len dieliky pre guľôčkovú dráhu. Tieto sady sú určené pre tých, ktorí majú stavebnice Lego Duplo. K dispozícii sú sety po 30 dielcoch, 50 dielcoch alebo 120 dielikmi.
  • Rozširujúce sady Hubelino - obsahujú ako základné kocky tak dieliky pre vlastnú dráhu. Rozširujúce sady sú určené pre rozšírenie existujúcej guličkové dráhy. Skladom sú sety sa 22 dielikmi alebo 33 dieliky.
  • Kocky Hubelino - obsahujú iba základné základné kocky - neobsahujú teda dieliky pre guľôčkovú dráhu. K dispozícii je set so 105 základnými kockami. Aplikácie pre počítače a mobilné zariadenia

Aplikácie pre počítače s Windows alebo mobilné zariadenia Android aj Apple obsahuje 3D stavebné plániky pre všetky kompletné sety. Môžete sa podávať na postup stavby guličkové dráhy HUBELINO zo všetkých strán. Aplikácia je k stiahnutiu zadarmo

  • Pre počítače s Windows XP / Vista / 7/8/10
  • Pre mobilné zariadenia s operačným systémom Android
  • Pre mobilné Apple zariadenia s operačným systémom iOS
záruka 2 roky
Vhodné od 3 rokov
Pohlavie Unisex
Vek Predškolák (3-5 rokov)

Dotaz k produktu

Doprava zadarmo pri nákupe od 55 €      Doprava

Doprava zadarmo pri nákupe od 55 €*

Hračky môžete mať už 5.12.

* platí pre vybraných dopravcov