Marian Plast domček Triangle Villa

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 6 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
MRP 660

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Domček pre deti od výrobcu PalPlay Triangle Villa je krásny detský domček prevedený v pestrej farebnej kombinácii. Domček pre deti je vhodný pre deti od 3 rokov. Výška domčeka je 126 cm, dĺžka 102 cm a šírka 95 cm. Domček pre deti je pevný a stabilný s otvárateľnými okenicami a záhradnými dvierkami. Šikovne sa zmestí aj do malej detskej izby. Domček má trojuholníkový pôdorys. Jeho bezpečnosť je zaručená vďaka kvalitným a odolných plastovým materiálom. Dieťa má k dispozícii dostatok priestoru na hranie. Domček pre deti je krásny a vzdušný vďaka množstvo okien a otvorov. Počas slnečných letných dní deťom domček poskytuje dostatok čerstvého vzduchu a tieň. 

Prevedenie detského domčeka PalPlay je v červeno-modro-žlto-hnedej farebnej kombinácii. Detský domček Triangle Villa je vyrobený z kvalitných odolných plastov, čo zaručuje dlhoročnú trvácnosť. Je vhodný pre chlapčekov i dievčatká. Domček pre deti perfektne zapadne do vašej záhrady či na dvor. Domček má členitý reliéf povrchu stien a plast je príjemný na dotyk. Má veľmi jednoduchú montáž a demontáž. Deti hru v detskom domčeku milujú a stane sa súčasťou ich detstva. V domčeku pre deti sa pohodlne zahrá jedno a viac detí. Hra v detskom domčeku rozvíja u detí komunikačné schopnosti, a pomocou hier napodobňujú dospelých.

Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský domček je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok. Detský domček PalPlay bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti. Vekovo je vhodný pre všetky deti od 3 rokov. Záhradný domček sa montuje a demontuje jednoduchým spôsobom a preto pokiaľ ho už nebudú deti používať, rozložený nezaberá veľa miesta. Tento detský záhradný domček vyčarí úsmev na tvári každého dieťaťa.

Dĺžka (cm) 102 cm
Šírka (cm) 95 cm
Výška (cm) 126 cm
Hmotnosť (kg) 116 kg
Vhodné od 2 do 6 rokov
Pohlavie Unisex
záruka 2 roky
Vek Predškolák (3-5 rokov)

Dotaz k produktu