Všetko o nákupe CZ
Hledat
0,00 € 0

Ecoiffier detská záhradka s formičkami zelená

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 3 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Kód výrobcu
ECO E 0670

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Écoiffier zeleninová záhrada Jardin&Saisons je krásna a zábavná hračka vhodná pre deti od 18 mesiacov. Detská plastová záhradka je zaujímavá hračka, ktorá v sebe obsahuje jednu veľkú plochu na sadenie zeleniny, formičky rôznych druhov zeleniny, krhličku, hrable, motyku, lopatku a kartičky s obrázkami zeleniny. Do formičiek sa dá dať piesok a dajú sa z nich vytvoriť rôzne pieskové obrazce a umelecké diela. Má rozmery 40*30*33 cm a možno ju využiť pri letných hrách vonku, ale aj počas zimných či daždivých večerov doma, deti sa s ňou určite zabavia tak či tak. Všetky hračky v záhradníckej súprave sú vyrobené z plastu, sú ľahké, ale odolné, zo zdravotne neškodných farieb, takže vydržia dlhé roky. Detská záhrada s náradím je nadčasová hračka, bude sa páčiť viacerým generáciám.

Súprava záhradníckeho náradia a zeleniny je veľmi dobrým prostriedkom na to, aby deti trávili viac času vonku, na čerstvom vzduchu. Okrem toho, že je to zábavný spôsob ako si krátiť čas, prispievajú aj k mentálnemu rozvoju detí. Manipuláciou s hračkami sa rozvíja jemná aj hrubá motorika a pohybové zručnosti detí. Deti sa pri hre na záhradníkov približujú svetu dospelých, naberajú istý pocit zodpovednosti za svoju prácu. je to výborný darček pre chlapcov aj dievčatá, ktorí radi vymýšľajú všelijaké príbehy a hrajú sa vonku.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Rozmer (cm) 40 x 30 x 33 cm
Vhodné od 18 mesiacov
Krajina pôvodu EU
záruka 2 roky
Pohlavie Dievča
Vek Batoľa (1-2 roky)
Klein Bosch Kosačka na trávu

Klein Bosch Kosačka na trávu

22,93 €

18,42 €

SKLADOM
Môžete mať už zajtra
-19%
Klein Bosch Záhradný set

Klein Bosch Záhradný set

34,83 €

28,68 €

SKLADOM
Môžete mať už zajtra
-17%
Faber Kosačka na trávu de Lux

Faber Kosačka na trávu de Lux

18,42 €

14,73 €

SKLADOM
Môžete mať už zajtra
-20%

Dotaz k produktu

Doprava zadarmo pri nákupe od 50 €      Doprava

Doprava zadarmo pri nákupe od 50 €*

Hračky môžete mať už zajtra

* platí pre vybraných dopravcov