Všetko o nákupe CZ
Hledat
0,00 € 0

ÉCOIFFIER pracovná dielňa Mecanics + 31 doplnkov

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 13 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Kód výrobcu
ECO E 2480

vrácení zboží  100 dní na vrátenie tovaru

Écoiffier dvojramenná pracovná dielňa Mecanics je nádherná hračka vhodná pre chlapcov od 18 mesiacov, ladená v modro-sivej farbe so žltými detailmi. Súčasťou tejto chlapčenskej dielne je 40 doplnkov, ktoré nesmú chýbať v dielni žiadneho malého pomocníka alebo opravára. Chlapci si v detskej dielni nájdu kladivo, kľúč, skrutky, matice, kliešte, jednoducho všetko, čo bude potrebovať na opravu. Detská dielňa v modrej farbe je vyrobená z pevných a odolných materiálov, zo zdravotne neškodných farieb pre maximálnu bezpečnosť počas hier detí. Jej realistické prevedenie a výbava zaručia hodiny zábavy pre malých pomocníkov. Dielnička je vysoká 72 cm.

Dielňa pre chlapcov je veľmi zábavná a pekná hračka, ktorá upúta každé dieťatko, ale má aj iný, o niečo dôležitejší význam. Je totiž veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Rastú nielen fyzicky, ale rozvíjajú sa aj mentálne a to práve vďaka takýmto hračkám. Ďalej sa prostredníctvom detskej dielne rozvíja aj jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálny darček pre všetky deti, ktoré sa rady hrajú na opravárov a pomáhajú svojim ockom v dielni alebo kdekoľvek v dome.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Rozmer (cm) 37,5 x 46 x 74 cm
Vhodné od 18 mesiacov
Krajina pôvodu EU
záruka 2 roky
Pohlavie Chlapec
Vek Batoľa (1-2 roky), Predškolák (3-5 rokov), Školák (6-11 let)
Aku vŕtačka so zvukom a svetlom

Aku vŕtačka so zvukom a svetlom

15,95 €

SKLADOM
Môžete mať už 27.2.

Dotaz k produktu

Doprava zadarmo pri nákupe od 55 €      Doprava

Doprava zadarmo pri nákupe od 55 €*

Hračky môžete mať už 27.2.

* platí pre vybraných dopravcov