DOHÁNY 170 7 skúter červené

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 5 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
DHN 50000203_Červená

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Detské odrážadlo od overeného výrobcu hračiek DOHÁNY je krásna a kvalitná pohybová pomôcka vo forme skútra. Detské odrážadlo je vyhotovené v červeno-čiernom farebnom prevedení. Detský skúter je vyrobený z kvalitného a odolného plastu, ktorý vám poslúži dlhý čas. Motorka pre deti prináša vášmu potomkovi nielen radosť a zábavu, ale zároveň mu pomáha pri rozvoji pohybových schopností.

Detské odrážadlo, motorka DOHÁNY má pekné športové prevedenie doplnené nálepkami. Vaša malá ratolesť bude svoj nový skúter milovať. Motorka pre deti má široké využitie. Vďaka kompaktnej veľkosti je praktická, ľahká a využiteľná v interiéri i exteriéri. Využite krásne počasie a doprajte svojmu dieťatku veselé chvíle strávené na detskom odrážadle v štýle motorky.

Odrážadlo je vhodné pre deti od 2 rokov. Disponuje stabilnými plastovými kolieskami a pohodlným ergonomicky tvarovaným sedadlom, na dosiahnutie čo najväčšieho pohodlia. Rozmery odrážadla pre deti sú 58x32x42 cm. Spoločnosť DOHÁNY je rokmi overený maďarský výrobca kvalitných hračiek, ktorý dodržiava prísne európske normy, hračky sú testované a omarkované značkou CE.

Dĺžka (cm) 60 cm
Šírka (cm) 32 cm
Výška (cm) 44 cm
Nosnosť (kg) 50 kg
Výška riadidiel (cm) 44 cm
Výška sedadla (cm) 32 cm
Vek od 3 rokov
Krajina pôvodu EU
Pre koho Chlapci a dievčatá
záruka 2 roky

Dotaz k produktu