Bruder Lesný traktor Fendt 936 Vario 03042

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 7 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
BRU 03042

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Ďalší Traktory Fendt

Model Fendt 936 Vario predstavuje mimoriadne vydarenú kópiu slávneho lesníckeho traktora a ponúka nielen detailné spracovanie, ale aj skvelé funkcie. Pre maximálnu autentickosť je vybavený otočným nakladacím žeriavom s drapákom a odnímateľnou doskou, v ktorej je umiestnený funkčný lanový navijak. Prednú nápravu traktora potom môžete riadiť otvorom v streche pomocou predĺženého volantu, ktorý je tiež súčasťou balenia.

Traktor ďalej disponuje otváracími dverami a kapotou motora, okná kabíny sú zasklená špeciálnym polykarbonátom, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti nárazu. Vyrobený je z kvalitného ABS plastu. Pre ešte väčší pôžitok z jazdy je možné pripojiť k traktoru akýkoľvek príves z edície Profi Bruder, kompatibilný je is ďalším príslušenstvom rovnakej značky vrátane figúrok z kolekcie Bworld.

Vlastnosti: odnímateľná doska s funkčným navijakom otočný nakladacie žeriav s drapákom ochranný rám výškovo nastaviteľné ťažné zariadenie zasklená kabína otváracie dvere posuvná strecha predĺžený volant otváracia kapota motora pevné profilové pneumatiky detailné a kvalitné spracovanie kompatibilný s ďalším príslušenstvom značky Bruder vyrobené v Nemecku

Parametre:

  • Mierka: 1:16
  • Rozmery: 41,5 x 17,5 x 28,5 cm
  • Materiál: ABS plast
  • Výrobca: Bruder
  • Odporúčaný vek: 4+
Dĺžka (cm) 41.5 cm
Šírka (cm) 17.5 cm
Výška (cm) 28.5 cm
Mierka 1:18
Vek od 4 rokov
Krajina pôvodu EU
Pre koho Chlapci
záruka 2 roky

Dotaz k produktu