BONAPARTE Lichožrouti 33x30cm Hihlík ​​a Žiletka set 100 dielové v krabici
Akcia

BONAPARTE Lichožrouti 33x30cm Hihlík ​​a Žiletka set 100 dielové v krabici

-41% 6,67 €

3,91 €

Tento produkt si už zakúpilo 27 zákazníkov
Dostupnosť

Skladom >5 ks
Môžete mať už 21.8.

Značka
Kód výrobcu
BNP 02517

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Detská puzzle skladačka s pekným motívom Lichožrouti Hihlíka a Žiletky z obľúbeného animovaného filmu. Puzzle obsahujú 100 dielikov v krabici.

Skladanie puzzle je obľúbená zábava. Puzzle môžete zložiť, znova rozobrať a neskôr si to zopakovať alebo obrázok treba zlepiť a použiť ako dekoráciu na stenu. Puzzle je hra obľúbená naprieč vekovými skupinami - obľúbili si ju ako deti tak aj skúsení majstri v skladaní. Puzzle v rámčeku je veľmi obľúbené u najmenších detí.

  • Lichožrouti sú malí tvorovia, ktorí žijú s nami ľuďmi a môžu za to, že ľudstvu z každého páru ponožiek vždy zostane len jedna - nepárne. Ponožkami sa totiž živí! Osudy hlavných protagonistov Lichožrouti a ich najväčšieho protihráča, čudáckeho a opusteného profesori, spája príbeh hlavného hrdinu, malého Lichožrouti HIHLÍKA, na ktorého čakajú vo filme veľká dobrodružstvo. S trochou zveličenia sa dá povedať, že posolstvo filmu znie: Rodina je nadovšetko! Drž sa tej, ktorú máš, maj ju rád a rob všetko pre to, aby bola dobrá, pretože inú na tomto svete mať nebudeš. A je jedno, či si človek, alebo Lichožrouti!
  • Rozmery detské hračky (š vh): 20 x 20 x 5cm
  • Rozmer zloženého obrázku (š v): 33 x 30cm
  • Materiál: kartón
  • Počet dielikov: 100

Cena je uvedená za 1 balenie hračky

Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov -dm-

Rozmer po zostavení (cm) 33 x 30 cm
Vek od 3 rokov
Krajina pôvodu ČR
Počet dielikov 100
Pre koho Chlapci a dievčatá
záruka 2 roky

Dotaz k produktu