Všetko o nákupe CZ
Hledat
0,00 € 0

Ecoiffier stavebné autíčka Abrick 3252 oranžové

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 26 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
ABR E 3252

vrácení zboží  100 dní na vrátenie tovaru

Écoiffier detská stavebnica Abrick je krásna súprava áut na bagrovisku vhodná pre chlapcov od 18 mesiacov. Súčasťou chlapčenskej hračky sú 3 autíčka s veselými tváričkami, v žlto-oranžových farbách. Chlapčenská stavebnica nie je len jednoduchou skladačkou, ale zároveň sa z nej dá vytvoriť zostava dopravných prostriedkov na stavbu, kde pomáhajú prenášaním ťažkého nákladu. Chlapci si môžu veselé autíčka zobrať so sebou vonku na čerstvý vzduch.

Manipuláciou so stavebnicou si posilňujú jemnú motoriku a manuálne zručnosti. Vymýšľaním rozprávkových či dobrodružných príbehov sa rozvíja aj fantázia, predstavivosť, tvorivosť detí. Táto sada detských stavebných autíčok teda prispieva k fyzickému a mentálnemu rozvoju dieťatka a preto nesmie chýbať v izbičke vašej ratolesti. Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky vhodné aj pre najmenšie deti.

Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Počet dielikov 34
Dĺžka (cm) 37 cm
Šírka (cm) 7 cm
Výška (cm) 19 cm
Vhodné od 18 mesiacov
Krajina pôvodu EU
záruka 2 roky
Pohlavie Chlapec
Vek Batoľa (1-2 roky)

Dotaz k produktu

Doprava zadarmo pri nákupe od 55 €      Doprava

Doprava zadarmo pri nákupe od 55 €*

Hračky môžete mať už zajtra

* platí pre vybraných dopravcov