Všetko o nákupe CZ
Hledat
0,00 € 0

Écoiffier 3041 Stavebnica Abrick Noemova archa so zvieratkami a postavičkami

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 10 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
ABR 3041

vrácení zboží  100 dní na vrátenie tovaru

Stavebnica pre deti Abrick Noemova archa je krásna hračka od francúzskeho výrobcu Écoiffier. Stavebnica Noemova archa poteší deti od 18 mesiacov, ktoré sa rady hrajú so zvieratkami. V stavebnici nájdu deti krásnu loďku v žiarivých farbách, 2 postavičky a exotické zvieratká: 2 žirafy, 2 slony, 2 tigre i 2 korytnačky, ktoré zachraňuje Noe. Všetky dieliky tejto stavebnice pre deti sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán, farby sú nestierateľné a pre zdravie detí neškodné, preto je sada Écoiffier Noemova archa bezpečná pre hru aj tých najmenších detí. Rozmery tejto krásnej detskej stavebnice sú 30*31*22 cm.

Abrick stavebnica Noemova archa je kompatibilná so všetkými Abrick stavebnicami od francúzskeho výrobcu Écoiffier, a tak si dieťatko môže jednotlivé dieliky kombinovať podľa vlastnej fantázie. Dieliky stavebnice sú primerane veľké pre malé deti, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú. Detské stavebnice Abrick zabavia dieťa na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu, logické myslenie, prispievajú k rozvoju jemnej motoriky.

Francúzsky producent Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Écoiffier využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí. Stavebnica pre deti Abrick Noemova archa je krásnym darčekom pre všetky deti od 18 mesiacov.

Počet dielikov 25
Dĺžka (cm) 29.7 cm
Výška (cm) 21.5 cm
Vhodné od 18 mesiacov
Krajina pôvodu EU
záruka 2 roky
Pohlavie Unisex
Vek Batoľa (1-2 roky)

Dotaz k produktu

Doprava zadarmo pri nákupe od 55 €      Doprava

Doprava zadarmo pri nákupe od 55 €*

Hračky môžete mať už 28.2.

* platí pre vybraných dopravcov