Akadémia nočných môr 1. - Dean Lorey

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 21 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Kód výrobcu
SUN 168

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Neuveriteľne pútavý a napínavý príbeh malého, nenápadného, až zakríknutého Charlieho, ktorý má takmer neustále problémy so svojím okolím a spolužiakmi a trpí nočnými morami, ktoré dokáže vyvolávať a zhmotňovať do skutočnosti. Charlie sa náhle ocitá v Akadémii nočných môr, kde sa spolu s ostatnými deťmi obdarenými zvláštnymi schopnosťami učí s týmito monštrami z Temnosveta bojovať a vyháňať ich z ľudského sveta, najmä potom zo sveta detí. Charlie čoskoro začne medzi všetkými študentmi vynikať. Potom sa musí vydať do Temnosveta, kam jej vládca Barakkas uniesol Charlieho mamičku, aby ju oslobodil. Ako dopadne prvý diel knihy už prezrádzať nebudeme, určite si to radi prečítate.

Autor knihy Dean Lorey je vynikajúci americký spisovateľ, ktorý dokáže napätie a príťažlivosť deje knihy gradovať tak, že sa čitateľ nechce odtrhnúť od čítania. Medzi jeho knihy, z ktorých niektoré boli sfilmované, patria napríklad Muži v čiernom. Tiež Akadémia nočných môr sa čoskoro dočká svojej filmovej adaptácie vo filmových štúdiách spoločnosti Universal Pictures.

Prvý diel knihy bol ocenený Nezávislú asociáciou kalifornských kníhkupcov SCiB ako najlepší detský román roka 2008.

Dovoľte nám knihu charakterizovať jediným slovom - vynikajúce! Mohol by to byť prirodzený nástupca Harryho Pottera. Postavy Akadémie nočných môr sú úžasné, príbeh brilantné! - napísal časopis Guardian Monthly)

  • Počet strán: 242
  • Rozmery: 145 x 212mm

Kniha je viazaná

Rozmer (cm) 14,5x21,2 cm
Pohlavie Unisex
záruka 2 roky
Vhodné od 10 rokov

Dotaz k produktu