Všetko o nákupe CZ
Hledat
0,00 € 0

SMOBY 434208 červená trojkolka Baby Driver Confort

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 5 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
SMB SM 434208

vrácení zboží  100 dní na vrátenie tovaru

SMOBY trojkolka Baby Driver Comfort je krásna šedo-červeno-biela trojkolka s kovovou konštrukciou vhodná pre deti od 10 mesiacov do 3 rokov a ďalej. Trojkolka pre deti má ergonomicky pohodlne a bezpečne tvarované sedadlo tak, aby sa dieťa ani po dlhšej jazde neunavilo, a zároveň podporuje rovné a správne držanie chrbtice. Hlavička dieťaťa je podopretá vysokou opierkou, takže ak zaspí, spinká sa mu príjemne. Sedadlo je vybavené trojbodovým bezpečnostným pásom a pevnou plastovou ohrádkou okolo pása dieťaťa, ktoré sa môže oprieť do ktorejkoľvek strany a napriek tomu sedí bezpečne. Riadidlá trojkolky obsahujú poistku, pomocou ktorej rodič ovláda smer jazdy dieťaťa. Riadidlá sa dajú výškovo nastavovať.

Ohrádka pri riadidlách obsahuje dve spätné zrkadlá a páky ako v aute. Pod nožičkami má stúpačky, ktoré sa dajú sklopiť alebo odmontovať. Predné koleso rodič ovláda pomocou rúčky. Dvojitá rúčka je výškovo nastaviteľná a má držiak na fľašku, pohodlná horná časť má pripevnenú veľkú uzatvárateľnú tašku. Kým je dieťa malé a nepoužíva pedále na trojkolke pre deti, predné koleso je prepnuté na voľnobeh a riadidlá uzavreté. Neskôr keď dieťa samo ovláda trojkolku, majú riadidlá 30 stupňovú výchylku do strán. Vzdialenosť sedadla od tvarovaných a polohovateľných riadidiel je nastaviteľná. Kolesá sú vyrobené z kvalitnej gumy, sú tiché a majú protišmykovú ochranu.

Dieťa sa počas prvých mesiacov hrá s detským volanom, pričom rodič ovláda smer jazdy. Zadný kôš sa dá využiť na nosenie hračiek alebo nákupu, dá sa vyklopiť. Nad trojkolkou je slnečník s UV filtrom, polohovateľný do každej strany vďaka kĺbu. Keď dieťa vyrastie, postupne sa z trojkolky odmontujú všetky pomocné a ochranné prvky a dieťa jazdí už len na klasickej základnej trojkolke. Je to pohodlná a bezpečná trojkolka pre deti od 10 mesiacov. V počiatočných mesiacoch používania slúži ako športový kočík. SMOBY je francúzska spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami, čo zaručuje vysokú kvalitu produktov, ktoré spĺňajú najvyššie bezpečnostné štandardy.

Dĺžka (cm) 66,5 cm
Šírka (cm) 50 cm
Výška (cm) 59 cm
Hmotnosť (kg) 6,25 kg
Vhodné od 10 mesiacov do 3 rokov
Krajina pôvodu EU
záruka 2 roky
Pohlavie Unisex
Vek Batoľa (1-2 roky), Predškolák (3-5 rokov)

Dotaz k produktu

Doprava zadarmo pri nákupe od 55 €      Doprava

Doprava zadarmo pri nákupe od 55 €*

Hračky môžete mať už 9.6.

* platí pre vybraných dopravcov