Hledat
0,00 € 0
vrácení zboží
60 dní na vrátenie tovaru
výdejní místo
3108 výdajných miest
doporučení
98 % zákazníkov nás doporučuje
doprava
Priemerná doba dodania je 2,8 dňa

SMOBY 110200 Cotoons youpi didaktický stolík so zvukom a svetlom

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 12 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
SMB SM 110200_Modrý

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Ďalší Hrazdičky, podložky a ihrisko Cotoons

Smoby didaktický stolík Youpi je nádherná hračka, ktorú si obľúbi každé dieťatko už od 5 mesiacov. Detský didaktický stôl má oblé tvary, ktoré chránia dieťa pred zranením, je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý je jemný a hebký na dotyk. Didaktická hračka pre najmenších je vďaka veľkým pevným nohám pevná a stabilná. V strednej časti je sedačka pre najmenšie deti, ktorá sa dá veľmi ľahko otáčať o 360°, vaši najmenší sa môžu sami točiť ako na kolotoči. Bábätko má tak prístup ku všetkým hračkám na stole, môže skúmať a objavovať svet okolo seba zo všetkých strán a uhlov. Hračky na stolíku sú elektronické, svietia, točia sa, vydávajú všelijaké zvuky, majú pekné obrázky rozprávkových postavičiek Cotoons. Celá hračka pre najmenších má rozmery 69*69*70 cm.

Didaktické hračky na detskom stolíku sú vymyslené tak, aby ovplyvňovali vývin dieťatka. Majú vplyv hlavne na jemnú motoriku, priestorové cítenie, koordináciu pohybov, rozvoj sluchu. Deti vďaka nim spoznávajú farby a tvary, spoznávajú a objavujú prepojenie medzi dotykmi a tvarmi. Dá sa povedať, že táto nádherná multifunkčná hračka pre najmenšie deti je prvou školou, základom ďalšieho učenia vašich detičiek. Najlepšie na tejto didaktickej hračke pre deti je, že prostredná časť so sedačkou sa dá prikryť vrchnákom. Stolík so sedačkou sa tak jedným ťahom zmení na klasický stôl s jednou rovnou plochou, na ktorej sa dá kresliť, hrať, dokonca aj jesť. Sedadlo pre deti má odnímateľnú textilnú časť, ktorá sa dá prať pri 30°C. Didaktická hračka funguje na 2 LR44 batérie (gombíkové), ktoré sú súčasťou balenia. Batérie v balení sú testovacie.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Oblé hrany chránia najmenšie deti pred zranením počas hry. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov. Detský stôl Youpi je jeden z najobľúbenejších didaktických stolíkov, navrhnutí najlepšími dizajnérmi a odborníkmi vo Francúzsku.

Vlastnosti

  • didaktický stolík pre najmenšie deti
  • multifunkčná hračka
  • hrá melódie, svieti
  • so sedačkou, ktorá sa otáča o 360°
  • ružová alebo modrá farba 
  • vhodný od 5 mesiacov
  • kvalitný, zamatovo jemný plast
  • funguje na 2 LR44 batérie (gombíkové)
  • pomáha rozvíjať jemnú motoriku, logické myslenie, fantáziu, kreativitu
  • kvalitný francúzsky výrobok
Dĺžka (cm) 69 cm
Šírka (cm) 69 cm
Výška (cm) 70 cm
Typ batérií LR44 (knoflíková)
Vhodné od 6 mesiacov do 3 rokov
Farba Modrý
záruka 2 roky
Pohlavie Chlapec
Vek Bábätko (0-12 mesiacov), Batoľa (1-2 roky)
Batérie Jsou součástí balení
počet batérií 2 ks

Dotaz k produktu

Doprava zadarmo pri nákupe od 50 €      Doprava

Doprava zadarmo pri nákupe od 50 €*

Hračky môžete mať už 2.2.

* platí pre vybraných dopravcov