SMOBY Cotoons vkladacie vedierko modré

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 2 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
SMB SM 211326_Modrá

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Ďalší Kocky na stavanie Cotoons

SMOBY detské vkladacie vedierko Cotoons s farebnými kockami je vhodné na vývin jemnej motoriky dieťaťa. Vedierko je prevedené v peknej modrej farbe, vhodné hlavne pre malých chlapcov. Deti sa hrou učia objavovať nové tvary a farby. Kocky vkladajú do vedierka podľa tvaru, alebo sa navzájom pospájajú do reťazca. Dieťa si môže poskladať vežu alebo hrad na vedierku. Keď sú všetky kocky schované v priesvitnom vedierku, tak ich dieťa vyberie, a hra sa začína odznova.

Vedierko má uško, za ktoré sa dá ľahko prenášať. Hračka je vhodná pre deti od 12 mesiacov, kedy sa začínajú učiť tvary a farby. Kocky pre najmenšie deti sú prevedené v pekných farbách zelenej, oranžovej a žltej farby. Je to užitočná a zábavná hračka, ktorá upúta pozornosť každého dieťaťa. Jednotlivé kocky ako aj vedierko sú vyrobené z kvalitného plastového materiálu, ktorý je zamatový a príjemný na dotyk pre detské rúčky.

Plastový materiál je kvalitný a zdravotne nezávadný. Jednotlivé časti sú bezpečné, dieťa si s nimi neublíži, majú oblý a jemný tvar. SMOBY francúzsky výrobca hračiek je renomovaný výrobca hračiek ktoré sú kvalitné a zároveň jedinečné. Je to kvalitný európsky výrobok, ktorý má certifikát kvality, spĺňajúci prísne európske normy. Je dodávaný v praktickej krabici s oknom. Rozmery produktu sú 22*18 cm. Na vedierku je pekný obrázok zo série obľúbených detských hrdinov Cotoons.

Vhodné od 1 do 3 rokov
Pohlavie Unisex
Vek Bábätko (0-12 mesiacov), Batoľa (1-2 roky)
Farba Modrá
záruka 2 roky

Dotaz k produktu