Všetko o nákupe CZ
Hledat
0,00 € 0

Smoby Cotoons Hracia podložka Discovery s hrazdou ružová

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 3 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
SMB SM 110213_Růžová

vrácení zboží  100 dní na vrátenie tovaru

Ďalší Hrazdičky, podložky a ihrisko Cotoons

Hracia deka Cotoons Discovery je nádherná deka pre najmenšie deti, vhodná už od narodenia. Farebné prevedenie ružovej sa hodí hlavne pre najmenšie dievčatká. Deka na hranie je multifunkčná hračka, pretože má niekoľko zaujímavých súčastí. Prvou z nich je príjemná mäkučká podložka, na ktorej sa deti môžu hrať alebo spinkať. Okolo podložky je hniezdo, ktoré sa dá po bokoch zopnúť gombíkmi a dieťatko je tak na deke bezpečne zavreté. V prípade potreby sa hniezdo rozopne na veľkú deku. Nezbedné a neposedné deti budú na hracej deke chránené, keď ju jednoducho uzavriete hniezdom. Keď je deka otvorená, predstavuje široký hrací priestor pre najmenšie deti.

Na hracej deke sa nachádza aj hrazda. Na ružovej detskej hrazde sú zavesené krásne pestrofarebné hračky. Patrí k nim hrkálka plyšový kvietok, motýlik a kvetinka so zrkadlom. V zrkadle detičky pozorujú svoj pohyblivý obraz a učia sa tak orientovať na vonkajší svet. Azda najzaujímavejším doplnkom detskej deky na hranie je vyberateľný rybník, ktorý pomáha deťom s rozvojom hmatovej citlivosti a jemnej motoriky. Bábätká v lesklom rybníku pozorujú rybičky, skúmajú ako sa pohybuje. Hracia deka je multifunkčná hračka, ktorá je nielen veľmi zábavná, ale má aj vplyv na mentálny rozvoj najmenších detí. Má príjemný povrch, ktorý si deti zamilujú pri hre aj pri spánku.

Francúzsky výrobca Smoby je producentom kvalitných plastových hračiek pre deti rôznych vekových kategórií. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, no zároveň je jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky hračky Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu a upútajú každé najmenšie dieťatko. Hracia deka s hrazdou je výborný darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.  Rozmery detskej deky na hranie sú 123*94 cm a jej výška je 50 cm.

Rozmer (cm) 123 x 94 x 50 cm
Vhodné od narodenia do 18 mesiacov
Pohlavie Dievča
Vek Bábätko (0-12 mesiacov), Batoľa (1-2 roky)
Farba Růžová
záruka 2 roky
La Siesta Dojčenská hojdacia sieť Yayita

La Siesta Dojčenská hojdacia sieť Yayita

93,23 €

SKLADOM
Môžete mať už 29.9.
Doprava zadarmo
La Siesta Dojčenská hojdacia sieť so stojanom od narodenia Yayita

La Siesta Dojčenská hojdacia sieť so stojanom od narodenia Yayita

186,14 €

SKLADOM
Môžete mať už 29.9.
Doprava zadarmo

Dotaz k produktu

Doprava zadarmo pri nákupe od 55 €      Doprava

Doprava zadarmo pri nákupe od 55 €*

Hračky môžete mať už 29.9.

* platí pre vybraných dopravcov