Hledat
0,00 € 0
vrácení zboží
60 dní na vrátenie tovaru
výdejní místo
3077 výdajných miest
doporučení
98 % zákazníkov nás doporučuje
doprava
Priemerná doba dodania je 2,9 dňa

smarTrike a kolobežka All in One 2v1 3812506 zelené

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 2 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
SMT 3812506

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Odrážadlo All in One 2v1 v sebe zahŕňa nielen odrážadlo v podobe autíčka, ale aj kolobežku. Dá sa poskladať veľmi jednoduchým spôsobom. Odrážadlo 2v1 rastie spolu s  dieťatkom od 14 do 24 mesiacov, ale využije ho aj dlhšie. Detské odrážadlo sa dá využiť 2 spôsobmi, preto je to veľmi obľúbená hračka nielen medzi deťmi, ale aj medzi rodičmi. Ako rodič určite oceníte fakt, že s odrážadlom All in One sa dieťatko zahrá od 14 do 24 mesiacov alebo aj dlhšie. Vaše dieťatko sedí na odrážadle pohodlne a bezpečne. Má 4 gumené kolieska, ktoré zabezpečujú tichú a hladkú jazdu.

Keď má dieťa 14 mesiacov, odrážadlo smarTrike využíva ako klasické odrážadlo. Má podobu autíčka v zelenej farbe, s moderným dizajnom. Dieťa si užíva samostatnú jazdu môže sa vydať na prieskum okolia alebo na prechádzku s rodičmi. Odráža sa nožičkami od zeme a posilňuje svalstvo nôh. Zaujímavosťou tohto odrážadla je to, že sa dá veľmi jednoducho premeniť na detskú kolobežku. Tú dieťa využije od 24 mesiacov. Pri tejto premene sa jednoducho sedacia časť nastaví do zvislej polohy. Dieťa stojí jednou nohou na odrážadle a druhou sa odráža od zeme. Kolobežka má 4 kolesá, preto je stabilnejšia ako klasické dvojkolesové kolobežky.

Odrážadlo pre deti je vyrobené z kvalitných a odolných plastových materiálov, má pevnú kovovú konštrukciu. Kolesá odrážadla sú gumené, majú tichý chod pre príjemnú jazdu. Odrážadlo pre deti prispieva k motorickému a fyziologickému rozvoju dieťaťa. Pohyb na čerstvom vzduchu buduje u detí lásku k aktívnemu spôsobu života. Odrážadlo smarTrike All in One v sebe spája viaceré inovačné myšlienky, vďaka čomu má naozaj veľké využitie v priebehu života dieťaťa. Jazda na odrážadle ako na autíčku alebo jazda na kolobežke sú činnosti, ktoré milujú deti na celom svete. Zelená farba upúta oči každého dieťatka.

Výrobca smarTrike vám ponúka jedinečnú hračku, v ktorej sa spája funkcia odrážadla a kolobežky. All in One deti využijú veľmi dlhý čas, vďaka kvalitným materiálom vydrží dlhé roky. Výrobca smarTrike je celosvetovo najpredávanejší a naviac oceňovaný výrobca detských trojkoliek a odrážadiel. Na trhu pôsobí už dekádu, a ako prvý výrobca prišiel s inováciou výškovo nastaviteľnej rúčky pre rodiča. Je to svetový líder v predaji, produkcii a inováciách detských trojkoliek. S miliónmi trojkoliek predaných každoročne je jednoznačne zárukou rokmi overenej kvality, originality a bezpečnosti.

Vlastnosti

  • kvalitné gumové kolieska
  • tichý chod a hladká jazda
  • pohodlné sedadlo
  • možnosť premeny odrážadla na kolobežku
  • 2 hračky v 1
  • extra pohodlie pri jazde dieťaťa
  • rastie spolu s dieťaťom od 14 mesiacov
  • príjemné zelené sfarbenie
záruka 2 roky
Vhodné od 1 do 2 rokov
Šírka balenia 33 cm
Výška balenia 37 cm
Dĺžka balenia 70 cm
Hmotnosť balenia 10.80 kg
Pohlavie Unisex
Vek Batoľa (1-2 roky), Predškolák (3-5 rokov)

Dotaz k produktu

Doprava zadarmo pri nákupe od 50 €      Doprava

Doprava zadarmo pri nákupe od 50 €*

Hračky môžete mať už 19.1.

* platí pre vybraných dopravcov