Smart IQ Twist

13,50 €

ROBÍ RADOSŤ UŽ 67 DEŤOM
Dostupnosť

POSLEDNÍ 2 KUSY

Značka
Kód výrobcu
MNK 079

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Hlavolam IQ Twist 6+, odporúčam

Tento hlavolam je našim spoločníkom všade: na dovolenky, na výlety, na pikniky, nejdeme bez neho ani k doktorke. Každá voľná chvíľka sa dá využiť. Je v malej krabičke, čo je jeho pozitívum a zmestí sa hocikde, napríklad do kabelky.

Cieľom hlavolamovej hry je na hraciu plochu poukladať všetky esovité útvary. Bolo by to veľmi jednoduché, keby tam neboli farebné tyčinky. Práve tie hlavolam komplikujú. Jednotlivé esovité dieliky majú v niektorých svojich očkách priestor, ktorým ľahko tyčinku prevlečiete.

Podľa zadania si teda na začiatku každého lúštenia hlavolamu rozmiestnite tyčinky po hracom pláne a zasuniete ich do pripravených dier. No a až v tomto štádiu sa ukladajú esovité dieliky na hraciu plochu. Ale ešte je tu jedna komplikácia, farba tyčinky sa musí zhodovať s farbou esovitého útvaru. Každý hlavolam má jedno riešenie.

Všetky odpovede na hádanky nájdete na konci brožúrky so zadaniami. Môžete si tam skontrolovať, či Ste vylúštili hlavolam správne, alebo môžete nakuknúť, ak sa Vám to nedarí vyriešiť.

Hra obsahuje 100 zadaní, ktoré sú rozdelené podľa obtiažnosti. {youtube}ndRecX8dwHc{/youtube}

Počet hráčov (od) 1 od
Doby hry (min) 20 min
Vek od 6 do 99 rokov
Krajina pôvodu EU
Pre koho Chlapci a dievčatá
záruka 2 roky

Dotaz k produktu