Philips Avent 2v1 SCF870 22
Doprava zdarma

Philips Avent 2v1 SCF870 22

154,34 €

123,08 €

-20%
ROBÍ RADOSŤ UŽ 42 DEŤOM
Dostupnosť

Dočasne nedostupné

Značka
Kód výrobcu
AVN SCF870

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Parametre Philips Avent 2v1 SCF870/22

Popis produktu

Parný hrniec a mixér v jednom umožňuje variť v pare a mixovať bez prekladania do inej nádoby. Varenie s efektívnym cyklom pary zachováva všetky dôležité živiny a pri mixovaní možno vytvoriť jemné pyré. Pri varení je zachovaná voda, ktorú môžete použiť pri mixovaní. Pre lepšiu orientáciu pri príprave jedla je pre vás pribalených 12 receptov, ktoré sú rozdelené podľa mesiacov dieťaťa. Nájdete tu tiež odborné rady týkajúce sa výživy detí a ich vývoja. Navyše je vyrobený v kompaktných rozmeroch pre jednoduché uskladnenie.

Varte v pare, mixujte a podávajte zdravé jedlo!

Kombinácia parného hrnca a mixéra vám umožní pripraviť zdravé domáce detské jedlo priamo u vás doma. Najprv v pare uvaríte ovocie, zeleninu, strukoviny, rybu či mäso a potom stačí nádobu zdvihnúť, prevrátiť a rozmixovať. Všetko v jednom, rýchlo, pohodlne a hlavne zdravo!

Cyklus pary

Pre zdravé varenie zeleniny, ovocia, mäsa a rýb využíva parný hrniec efektný cyklus pary. Varenie v pare patrí k najzdravším spôsobom prípravy pokrmov vôbec. Pokrm totiž nestráca dôležité živiny.

Výkonné mixovanie

Pri mixovaní môžete dosiahnuť rôzne štádiá rozmixovania jedla od kúskov cez kašičku až po to najjemnejšie pyré. Mixovať môžete aj mäso, rybu a strukoviny.

Udržuje tekutiny pre varenie

Všetku tekutinu možno po varení použiť pri mixovaní.

12 detských receptov a rady od odborníkov

Pre jednoduché varenie balenie obsahuje 12 detských receptov rozdelených podľa veku dieťaťa. Nápomocná vám bude aj informácia pre tri obdobia odstaveného dieťaťa. Súčasťou sú aj odborné rady týkajúce sa výživy detí a ich vývoja.

Správne množstvo vody a jednoduché nalievanie

Pred začiatkom varenia v pare ľahko doplníte potrebnú vodu pomocou pribalenej odmerky, ktorá zjednoduší doliatie správneho množstva vody.

Jednoduché uskladnenie

Kombinovaný parný hrniec a mixér Philips Avent je vyrobený v kompaktnom prevedení, takže ho po uvarení jedla ľahko uskladníte.

Rozmer (cm) 34 x 19,5 x 24 cm
Vek od 6 mesiacov
Pre koho Chlapci a dievčatá, Bábätká (0-12 mesiacov)
záruka 2 roky

Dotaz k produktu