Všetko o nákupe CZ
Hledat
0,00 € 0

Philips Avent Elektrický parný sterilizátor 3 v 1 SCF284 03

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 80 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
AVN 536635

vrácení zboží  100 dní na vrátenie tovaru

Elektrický parný sterilizátor 3 v 1 si zamilujete. Je priestranný (pojme 6 fľašiek Phillips Avent) a pritom nezaberie veľa miesta. Je tiež rýchly (sterilizuje behom šiestich minút) a vďaka automatickému vypnutiu i mimoriadne bezpečný. Efektívne zničí 99,9% všetkých škodlivých baktérií, a to prirodzenou parou, takže chémiu môžete nadobro vypustiť z hlavy.

Efektívnejšia sterilizácia

Tento elektrický parný sterilizátor má nastaviteľnú veľkosť, takže sa dokonale prispôsobí predmetom, ktoré budete sterilizovať, ale pritom vám v kuchyni nezaberie veľa miesta.

Modulový dizajn

Na flexibilitu tohto stabilizátoru si rýchlo zvyknete. Fľašky s príslušenstvom sa dajú jednoducho usporiadať, takže plnenie i vyberanie bude veľmi pohodlné.

Zatočte s baktériami

Zabudnite na chémiu. Tento model na sterilizáciu používa iba prirodzenú paru, ktorá zničí neuveriteľných 99,9% škodlivých baktérií.

Sterilný po dlhú dobu

Pokiaľ nie je viečko sterilizátoru odklopené, bude jeho obsah, či už ide o detské fľašky čí odsávačku, sterilný až 24 hodín.

Rýchlosť a automatické vypnutie

Rýchlosť sterilizácie za pomoci tohto prístroja isto oceníte. Celý proces totiž trvá chabých 6 minút. Potom sa stabilizátor sám vypne, čo je nie len praktické, ale i bezpečné.

Je priestranný

Tento parný sterilizátor je naozaj priestranný. Pre lepšiu predstavu – naraz pojme až šesť fľašiek Philips Avent Classic a Natural o objeme 330 ml!

Jednoduchá čistenie

Čistota predovšetkým – to platí všeobecne, u detí dvojnásobne. Vďaka otvorenému dizajnu tohto sterilizátoru sa vám bude ohrievacie doska udržovať v čistote naozaj jednoducho.

Viac možností

Sterilizovať môžete jak fľašky štandardné, tak i tie so širokým hrdlom. Tento model je vhodný tiež pre ďalšie detské výrobky, ako sú napr. odsávačky a ich príslušenstvo.

Rozmer (cm) 28 x 22 x 30 cm
Vhodné od narodenia do 3 rokov
Pohlavie Unisex
Vek Bábätko (0-12 mesiacov), Novorodenec (0-3 mesiace)
záruka 2 roky
Batérie Nejsou potřeba
Váha balenie 1.74204 kg

Dotaz k produktu

Doprava zadarmo pri nákupe od 55 €      Doprava

Doprava zadarmo pri nákupe od 55 €*

Hračky môžete mať už zajtra

* platí pre vybraných dopravcov