Philips Avent odsávačka Natural manuálna SCF330 20

42,62 €

35,15 €

-17%
ROBÍ RADOSŤ UŽ 128 DEŤOM
Dostupnosť

SKLADOM

Značka
Kód výrobcu
AVN 565772

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Parametre Philips Avent odsávačka Natural manuálna SCF330 20

Popis produktu

Aj keď budete sedieť rovno, mlieko bude prúdiť z prsníka do fľaše. Už nemusíte sedieť v neprirodzených polohách, aby ste dosiahla účinok. Odsávačku môžete jednoducho nastaviť do vami požadovanej polohy. Budete mať nad ňou úplnú kontrolu a jednoduché je aj jej skladovanie. Je vybavená mäkkou masážnou vložkou, ktorá počas satia napodobňuje satie dieťaťa a tým prirodzene spúšťa. Odsávačku môžete použiť spoločne s fľašami alebo nádobami na skladovanie mlieka. Cumlík je navrhnutý v tvare prsníka, aby podporoval prirodzené satie ako pri kojení. Jednoducho sa čistí a obsluhuje.

Výnimočný dizajn a pohodlie

Odsávačka má unikátny dizajn, takže aj keď sedíte rovno, mlieko prúdi z prsníka do fľaše. Už nemusíte sedieť v neprirodzených polohách, aby ste dosiahla rovnaký účinok. Odsávačku môžete jednoducho nastaviť do vami požadovanej polohy. Rukoväť ergonomického tvaru zaisťuje pohodlné držanie a úplnú kontrolu nad odsávaním. Je jednoducho skladovateľná a prepraviteľná.

Masážna vložka pre najlepší pocit

Masážna vložka so zamatovo mäkkou štruktúrou hrejivo pôsobí na pokožku a zaisťuje príjemný tok mlieka. Počas satia napodobňuje satie dieťaťa a tým prirodzene spúšťa mlieko a zaisťuje klinicky overenú účinnosť. Masážna vložka je navrhnutá tak, aby bola univerzálna pre väčšinu maminiek.

S fľašou a cumlíkom

Odsávačku môžete používať spoločne s fľašami alebo nádobami na skladovanie mlieka. Aby si dieťa jednoducho zvyklo na kŕmenie z fľaše, bol navrhnutý cumlík v tvare prsníka, aby podporoval prirodzené prisatie ako pri kojení.

Jednoduché zostavenie, čistenie a obsluha

Vďaka malému počtu jednoduchých súčastí odsávačku jednoducho vyčistíte. Navyše ju môžete umyť aj v umývačke riadu. Odsávačku môžete jednoducho obsluhovať jednou rukou. Vďaka jednoduchému vizuálnemu zostaveniu odsávačku zloží naozaj každý.

Rozmer (cm) 19,5 x 9 x 22,5 cm
Vek od narodenia do 3 rokov
Pre koho Chlapci a dievčatá, Bábätká (0-12 mesiacov)
záruka 2 roky

Dotaz k produktu