Philips AVENT odsávačka elektr.Klasik

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 15 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
AVN 812333

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Elektronická odsávačka materského mlieka Klasik navrhnutá pre osobnejšie a pohodlnejšie odsávanie.

Vyberte si zo 4 režimov stimulácie a 4 režimov odsávania tak, aby bolo každé jedno odsávanie pohodlné a osobné.

 • ľahučká, jednoduché nosenie aj na cestách
 • bezproblémové nastavenia: pamäť a pauza/preferované nastavenie a prestávka
 • technológia Rhythmic Wave - navrhnuté tak, aby napodobňovala satie bábätka
 • mäkká masážna vložka jemne stimuluje tok mlieka;
 • tichý zvuk a podsvietený displej určený na diskrétne použitie, deň či noc
 • neobsahuje Bisphenol (0%BPA)
 • odsáva automaticky
 • zdroj: elektrická sieť alebo 4xAA (batérie nie sú súčasťou balenia)
 • materiál: PP (polypropylén), silikón

Pozrite si krátke video:

Čo je Elektronická odsávačka Philips AVENT Natural?

Obsahuje všetko potrebné k odsatiu, uskladneniu a nakŕmeniu Vašim materským mliekom.

Ako zdroj energie je možné použiť batérie alebo priame pripojenie na elektrickú sieť.

Obsahuje všetko potrebné k odsatiu, uskladneniu a nakŕmeniu Vašim materským mliekom.

Všetko, čo sa mamičkám páči na ručnej odsávačke Philips AVENT Natural – mäkká masážna vložka, vďaka ktorej je odsávanie jemné, prirodzené a pohodlné – a naviac elektronický mozog!

Výsledkom je úplne nová ultra tichá inteligentná odsávačka, ktorá na rozdiel od všetkých ostatných dáva možnosť dokonalej kontroly a prispôsobenia sa momentálnej situácie pri odsávaní hneď ako je to potrebné.

Odsávačka materského mlieka Philips AVENT má jedinečný dizajn, vďaka ktorému môžete počas odsávania sedieť v pohodlnej polohe. Mäkká masážna vložka* je hebká a teplá na dotyk a imituje sacie pohyby vášho bábätka, čím sa dosahuje rýchly tok mlieka – pohodlne a jemne. * masážna vložka dodávaná s odsávačkou je navrhnutá tak, aby vyhovovala väčšine mamičiek.

Obsah balenia: 1x elektronická odsávačka 1x PP fľaša Natural 125 ml 1x tesniace viečko 1x elektrický adaptér 1x šnúrka

Ako pracuje Elektronická odsávačka?

Odsávačka najskôr pracuje v jemnom režime, ktorý pomáha stimulovať tok mlieka. Následne si môžete vybrať jeden zo štyroch sacích režimov podľa toho, ktorý vám najviac vyhovuje. Odsávačka sa jednoducho zostavuje aj používa a všetky jej časti, ktoré prichádzajú do kontaktu s materským mliekom, možno umývať v umývačke riadu. Profesionáli v oblasti starostlivosti o zdravie sa zhodujú, že materské mlieko je najlepšia výživa pre bábätká počas ich prvého roku života, v kombinácii s tuhou stravou po 6 mesiacoch. Vaše materské mlieko je špeciálne prispôsobené potrebám vášho bábätka a obsahuje protilátky, ktoré ho chránia pred infekciami a alergiami.

Odsávačka mlieka vám pomáha dojčiť dlhšie.

Mlieko môžete odsať a uložiť, a vaše bábätko môže získať všetky jeho výhody aj v prípade, že práve nie ste nablízku a nemôžete ho nakŕmiť sama. Odsávačka je kompaktná a diskrétne sa používa, preto si ju môžete zobrať kdekoľvek so sebou. Vďaka tomu môžete mlieko odsávať vtedy, keď vám to vyhovuje a zachovať si tak dostatok materského mlieka. Relaxujte a užívajte si pohodlie pri odsávaní. Keď nemáte starosti, máte všetko pod kontrolou a cítite sa odpočinuto, odsajete rýchlejšie viac mlieka.

Je elektronická odsávačka Philips AVENT pre Vás?

Je ideálna pre mamičky, ktoré si chcú užívať rýchlosť a jednoduchosť odsávania elektrickej odsávačky, alebo také, ktoré hľadajú vyslobodenie od bežných problémov pri dojčení, ako sú hltanie alebo popraskané bradavky. Elektronická odsávačka Philips AVENT je prvá ručná elektrická odsávačka, ktorá je tak efektívna ako elektrická odsávačka do pôrodníc a naviac je ľahko prenosná.

Vďaka možnosti napájania batérií alebo priamo z elektrickej siete môžete odsávať bezstarostne a pohodlne, kdekoľvek ste.

Používanie odsávačky mlieka: Kedy odsávať mlieko?

Ak nemáte problémy s dojčením, odporúča sa (ak váš odborník v oblasti starostlivosti o zdravie/poradca v oblasti dojčenia neodporučí inak) počkať, kým sa neustáli vaša tvorba mlieka a harmonogram dojčenia (väčšinou minimálne 2 až 4 týždne po pôrode).

Výnimky:

 • - Ak máte spočiatku problémy s dojčením, pravidelné odsávanie môže pomôcť zlepšiť a ustáliť tvorbu mlieka.
 • - Ak odsávate mlieko pre vaše bábätko v nemocnici.
 • - Ak sú vaše prsia naliate (bolestivé alebo opuchnuté): Môžete odsať malé množstvo mlieka pred kŕmením alebo medzi jednotlivými kŕmeniami na uľavenie od bolesti a aby sa vaše bábätko ľahšie prisalo.
 • - Ak máte zapálené alebo popraskané bradavky, môžete mlieko odsávať, kým sa nezahoja.
 • - Ak ste oddelená od svojho bábätka a chcete po návrate znova pokračovať v dojčení, mali by ste pravidelne odsávať mlieko, aby ste stimulovali jeho tvorbu.

Nájdite si optimálny čas na odsávanie mlieka – napríklad tesne pred alebo po prvom rannom kŕmení vášho bábätka, keď sú vaše prsia plné, alebo po kŕmení, ak bábätko úplne nevysalo oba prsníky. Ak sa vrátite do práce, možno budete musieť odsávať mlieko počas prestávky.

Používanie odsávačky vyžaduje prax a na úspešné odsatie mlieka budete možno potrebovať viacero pokusov. Elektrická odsávačka mlieka Philips AVENT sa však veľmi jednoducho zostavuje, takže si na odsávanie pomocou nej rýchlo zvyknete.

Tipy

 • - Pred prvým použitím sa oboznámte s odsávačkou mlieka a spôsobom jej používania.
 • - Nájdite si čas, kedy sa neponáhľate, a nikto vás nebude rušiť.
 • - Fotografia vášho bábätka môže pomôcť spúšťaciemu reflexu.
 • - Môže pomôcť aj teplo: skúste odsávať po kúpeli alebo sprche, alebo si na prsník pár minút pred odsávaním položte teplý uterák alebo termovožka Philips AVENT.
 • - Môže byť pre vás jednoduchšie odsávať jeden prsník, kým vaše bábätko saje z druhého, alebo tesne po kŕmení.
 • - Ak je odsávanie bolestivé, prestaňte používať odsávačku a poraďte sa so svojím odborníkom z oblasti dojčenia alebo starostlivosti o zdravie.

Kŕmenie bábätka odsatým mliekom

Čo by ste mali robiť:

 • - Pred kŕmením bábätka vždy skontrolujte teplotu mlieka.
 • - Na konci kŕmenia vždy vylejte všetko zvyšné materské mlieko.

Čo by ste nemali robiť: -- Materské mlieko nikdy nezohrievajte v mikrovlnnej rúre. V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému ohriatiu a vzniku horúcich miest v mlieku. Môže to tiež spôsobiť zničenie výživných látok v mlieku.

záruka 2 roky
Vhodné od narodenia
Šírka balenia 28.00 cm
Výška balenia 21.10 cm
Dĺžka balenia 10.50 cm
Hmotnosť balenia 1.20 kg
Pohlavie Unisex
Vek Bábätko (0-12 mesiacov), Novorodenec (0-3 mesiace)

Dotaz k produktu