Všetko o nákupe CZ
Hledat
0,00 € 0

Philips Avent Elektronická opatrovateľka DECT SCD501 00

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 149 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
AVN SCD501

vrácení zboží  100 dní na vrátenie tovaru

Parametre Philips Avent Elektronická opatrovateľka DECT SCD501/00

Popis produktu

Elektronická opatrovateľka DECT SCD501 prináša ten najspoľahlivejší kontakt s vašim dieťaťom. Prístroj nielen sprostredkuje ten najčistejší zvuk, ale poteší vás aj režimom úspory energie a príjemným nočným osvetlením na pokojný spánok vášho dieťaťa. Samozrejmosťou je úplné súkromie pri pozorovaní vašej ratolesti.

Úsporný režim

Automatický režim Smart ECO dokáže sám redukovať spotrebu energie a predĺžiť tak výdrž batérie. Čím budete k dieťaťu bližšie, tým menej energie sa spotrebuje na dokonalé spojenie.

Nenahraditeľné kontrolky

Vďaka elektronickej opatrovateľke budete vedieť, čo robí vaše dieťa aj vtedy, keď bude rodičovská jednotka stlmená. Kontrolky totiž zachytia intenzitu hluku v detskej izbe a informujú vás o tom, aké zvuky dieťa vydáva.

Buďte v obraze

S elektronickou opatrovateľkou SCD501 budete vždy vedieť, na čom ste. Rodičovská jednotka vás totiž sama upozorní na to, či opatrovateľka pracuje a či jej nedochádza batéria.

Krok sem, krok tam...

Elektronická opatrovateľka SCD501 vám poskytne toľko priestoru, koľko budete potrebovať. Už nebudete musieť počítať každý krok, aby ste vaše dieťa nestratili z dohľadu. Dosah opatrovateľky v interiéri predstavuje 50 a v exteriéri až neuveriteľných 300 metrov!

Sieť alebo batéria

Rodičovskú jednotku možno použiť nie len sieťovo, ale aj s batériami – dvoma 1,5V jednorazovými alkalickými R6 AA alebo nabíjateľnými 1,2V batériami R6 AA. Rodičovská jednotka tak vydrží bezdrôtovo pracovať až 24 hodín.

Absolútne súkromie

Pri tejto opatrovateľke si môžete byť istí, že vaše dieťa budete počuť iba vy. Technológia DECT sa postará o úplné a ničím nerušené súkromie.

Krištáľovo čistý zvuk

Vašim ušiam nič neunikne. Čisto a zreteľne začujete každý smiech, čkanie či aj to najmenšie zamrmlanie.

Nočné osvetlenie

Nech robíte, čo robíte, dieťa môže byť po uložení do postieľky stále nepokojné. V takýchto situáciách sa osvedčí hrejivé nočné osvetlenie, ktoré vaše dieťa upokojí a uspí.

Rozmer (cm) 22 x 5,5 x 15,5 cm
Vhodné od narodenia do 1 roku
Pohlavie Unisex
Vek Bábätko (0-12 mesiacov), Novorodenec (0-3 mesiace), Batoľa (1-2 roky)
záruka 2 roky

Dotaz k produktu

Doprava zadarmo pri nákupe od 55 €      Doprava
Doprava 4Kids

Doprava zadarmo pri nákupe od 55 €*

Hračky môžete mať už 18.4.

* platí pre vybraných dopravcov