Všetko o nákupe CZ
Hledat
0,00 € 0

Nuk Sterilizátor do mikrovlnky Plus

predaj skončil

vybrať iný tovar
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
NUK 10256444

vrácení zboží  100 dní na vrátenie tovaru

Bábätká vyžadujú dôkladnú starostlivosť - predovšetkym v oblasti kŕmenia. Aby bolo jednoduché vaše deti niekoľkokrát denne nakŕmiť a zakaždým mať k dispozícii čistú a sterilizovanú fľaštičku, vytvorili sme NUK Sterilizátor do mikrovlnky, ktorý účinne sterilizuje akékoľvek NUK výrobky behom 4 minút.

Spoľahlivé dezinfikovanie behom 4 minút

Špeciálne navrhnutý držiak fliaš umožní umiestnenie až 4 fliaš s obsahom 300 ml vrátane príslušenstva

Ideálne pre každodenné sterilizáciu dojčenských fliaš (okrem PA fliaš) a príslušenstvo, ktoré sú vhodné do mikrovlnnej rúry.

Sterilizuje až štyri fľaše a príslušenstvo len za štyri minúty (nastavenie výkonu na 1 000 wattov).

Jednoduchá obsluha.

Súčasťou balenia sú kliešte na fľaše pre hygienické vybratie.

Pozor na minimálnu potrebnú veľkosť mikrovlnnej rúry

Batoľatá sú náročná - najmä na jedlo. Potrebujú niekoľko teplých jedál denne a ich fľaštičky a cumlíky musia byť zakaždým čisté a sterilné.

Parný sterilizátor do mikrovlnnej rúry Micro Express Plus sterilizuje kojenecké fľaše (PA fľaše nie sú pre toto zariadenie vhodné), ich príslušenstvo (okrem cumľov) a časti prsné pumpy. S použitím pary dokáže sterilizovať až štyri 300mililitrové fľaše so širokým hrdlom zároveň a vďaka šikovnému držiaku sú fľaše v správnej polohe pre vysušenie. Sterilizované predmety možno potom ľahko vybrať pomocou praktických klieští.

Parný sterilizátor do mikrovlnnej rúry NUK Micro Express Plus má iba tri súčasti, a preto je jeho použitie jednoduché. Vojde sa do každej štandardnej mikrovlnnej rúry s minimálnym vnútorným priestorom s výškou 187 mm a šírke a hĺbke 280 mm.

Súčasne je zlučiteľný a možno ho použiť so štanda