Nuk Sterilizátor do mikrovlnky Plus

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 11 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
NUK 10256444

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Bábätká vyžadujú dôkladnú starostlivosť - predovšetkym v oblasti kŕmenia. Aby bolo jednoduché vaše deti niekoľkokrát denne nakŕmiť a zakaždým mať k dispozícii čistú a sterilizovanú fľaštičku, vytvorili sme NUK Sterilizátor do mikrovlnky, ktorý účinne sterilizuje akékoľvek NUK výrobky behom 4 minút.

Spoľahlivé dezinfikovanie behom 4 minút

Špeciálne navrhnutý držiak fliaš umožní umiestnenie až 4 fliaš s obsahom 300 ml vrátane príslušenstva

Ideálne pre každodenné sterilizáciu dojčenských fliaš (okrem PA fliaš) a príslušenstvo, ktoré sú vhodné do mikrovlnnej rúry.

Sterilizuje až štyri fľaše a príslušenstvo len za štyri minúty (nastavenie výkonu na 1 000 wattov).

Jednoduchá obsluha.

Súčasťou balenia sú kliešte na fľaše pre hygienické vybratie.

Pozor na minimálnu potrebnú veľkosť mikrovlnnej rúry

Batoľatá sú náročná - najmä na jedlo. Potrebujú niekoľko teplých jedál denne a ich fľaštičky a cumlíky musia byť zakaždým čisté a sterilné.

Parný sterilizátor do mikrovlnnej rúry Micro Express Plus sterilizuje kojenecké fľaše (PA fľaše nie sú pre toto zariadenie vhodné), ich príslušenstvo (okrem cumľov) a časti prsné pumpy. S použitím pary dokáže sterilizovať až štyri 300mililitrové fľaše so širokým hrdlom zároveň a vďaka šikovnému držiaku sú fľaše v správnej polohe pre vysušenie. Sterilizované predmety možno potom ľahko vybrať pomocou praktických klieští.

Parný sterilizátor do mikrovlnnej rúry NUK Micro Express Plus má iba tri súčasti, a preto je jeho použitie jednoduché. Vojde sa do každej štandardnej mikrovlnnej rúry s minimálnym vnútorným priestorom s výškou 187 mm a šírke a hĺbke 280 mm.

Súčasne je zlučiteľný a možno ho použiť so štandardnými fľašami všetkých tvarov a veľkostí, ak sú z materiálu, ktorý je možné vystaviť pôsobeniu mikrovlnného žiarenia. Parný sterilizátor do mikrovlnnej rúry sa hodí pre fľaše všetkých tvarov a veľkostí, ktoré sú vyrobené z materiálov vhodných pre mikrovlnné rúry. Má priehľadné veko a teraz sa novo dodáva s blokovacím systémom. Po skončení sterilizácie ho stačí utrieť handričkou, a ak by potreboval vyčistenie, možno ho umývať aj v umývačke riadu.

záruka 2 roky
Pre koho Chlapci a dievčatá, Bábätká (0-12 mesiacov)
Rozmer (cm) 15 x 25 cm

Dotaz k produktu