Mindok Zámky šíleného krále Ludvíka

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 8 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
MNK 199

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Kráľ Ľudovít II. Bavorský sa preslávil stavbou mimoriadne výstredných zámkov. Za svojho panovania utratil všetky svoje osobné imanie aj veľa vypožičaných peňazí na to, aby uskutočnil svoje fantastické stavebné vízie a bláznivé sny. Nakoniec bol vyhlásený za šialeného a zosadený z trónu a len o deň neskôr zomrel za dodnes nevyjasnených okolností.

Hra Zámky šialeného kráľa Ľudovíta je založená na princípe postupného budovania veľkolepých zámkov. Každý hráč sa snaží postaviť svoj zámok tak, aby čo najlepšie zodpovedal rozmarom kráľa. Hráči vystupujú v úlohe staviteľov, ktorí okrem stavby svojho zámku ponúkajú za odplatu svoje služby aj ostatným hráčom. Body získate za to, ako váš zámok zodpovedá požiadavkám kráľa, ktoré sú v každej hre inej. Komu sa to podarí najlepšie a získa najviac bodov, stane sa víťazom hry.

  • Rozmery balenia (v š h): 31 x 31 x 7,5 cm
  • Obtiažnosť: stredná
  • Počet hráčov: 1-4
  • Hracia doba cca: 90min.
  • Obsah balenia: 75 rôznych doštičiek miestností, 6 doštičiek schodísk, 9 doštičiek chodieb, 4 doštičky hál, 24 žetónov kráľovských bonusov, 76 mincí v hodnote 1 000 mariek, 4 drevené označovacia kamene hráčov, 1 veľký kameň Majstra staviteľa, 4 prehľadové karty, 27 kariet úloh, 50 kariet miestností, 1 obojstranná ústredné doska, 2 panely miestností, 1 panel chodieb a schodísk, 1 veža s bodovacie lištou, pravidlá hry

Cena je uvedená za 1 balenie hračky

Hračka je vhodná pre deti od 12 rokov -dm-

Počet hráčov (od) 1 od
Počet hráčov (do) 4 do
Doby hry (min) 90 min
Rozmer (cm) 30 x 7 x 30 cm
Vek od 12 rokov
Pre koho Chlapci a dievčatá
záruka 2 roky

Dotaz k produktu