Magformers 62
Doprava zadarmo
Akcia

Magformers 62

117,10 €

100,70 €

-14%
ROBÍ RADOSŤ UŽ 35 DEŤOM
Dostupnosť

Dočasne nedostupné

Značka
Kód výrobcu
MGF 63070

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Objavte s deťmi farebný svet magnetických dielikov detskej stavebnice Magformers. 62 dielikov vo výrazných farbách spájajte podľa vlastnej fantázie.

S magnetickou stavebnicou Magformers kreativita detí nepozná hraníc.  12 päťuholníkov, 20 trojuholníkov a 30 štvorcov poskytuje deťom neobmedzené variácie pri skladaní.

Dieliky vždy k sebe dokonale zapadnú vďaka rotujúcim magnetom, ktoré sú bezpečne umiestnené vo viacvrstvovom plastovom puzdre. Spájanie a vytváranie trojrozmerných stavebných diel, prikladanie dielov na magnetickú tabuľu či chladničku umožňujú vyskladať krásne umelecké diela.

Stavebnica Megformers je určená pre deti od 3 rokov. Deti sa pri objavovaní sveta magnetov nielen zabavia, ale aktívne si rozvíjajú jemnú motoriku, logické i abstraktné myslenie. Farebné prevedenie detskej skladačky stimuluje detskú fantáziu a kreativitu. Magnetická stavebnica Magformers je jedinečná hračka, ktorá strhne pozornosť chlapcov i dievčat. Darujte túto fascinujúcu magnetickú stavebnicu aj vašim deťom.

Počet dielikov 62
Vek od 6 rokov
Pre koho Chlapci a dievčatá
materiál Magnet
záruka 2 roky

Dotaz k produktu