Všetko o nákupe CZ
Hledat
0,00 € 0

Lego Star Wars 75155 Stíhačka U-wing Povstalců

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 101 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
LEG 75155

vrácení zboží  100 dní na vrátenie tovaru

Ďalšie LEGO® Star Wars™ Star Wars licencia

LEGO Star Wars 75155 Rebel U-wing Fighter (Stíhačka U-wing Povstalcov), výrobca LEGO. Bojuj proti Impériu v úžasnej stíhačke Povstalcov U-wing!

Otvor kokpit a posaď pilota stíhačky U-wing na jeho sedadlo. Naštartuj motory a odštartuj do oblakov. Stráž dole cez priehľadné okná a hneď ako zbadáš nepriateľa, vystreľ z predných pružinových vystreľovačov a vystrelovačov, ktoré sú umiestnené na bočných dverách. Ak chceš model zväčšiť, môžeš dokonca zložiť krídla!

Úžasná stíhačka U-wing má všetky detaily, ktoré od autentického modelu zo Star Wars očakávaš, vrátane 4 veľkých motorov, otváracieho kokpitu pre minifigúrku s priehľadným spodným hliadkovacím oknom, otváracích postranných dverí s vysúvacími vystrelovačmi, dvojitých pružinových vystreľovačov v prednej časti, zadného úložného priestoru a obrovských krídel, ktoré možno sklopiť dozadu a vytvoriť tak ešte väčší model, ako predtým.

Súčasťou sady je 5 minifigúrok: pilot stíhačky U-wing, Jyn Ersoy, Cassiano Andor, vojak Povstalcov a strelec Povstalcov.

Počet dielikov 659, počet figúrok 5

Pre deti od 8 rokov

Počet dielikov 659
Dĺžka (cm) 54 cm
Šírka (cm) 6 cm
Výška (cm) 28 cm
Vhodné od 8 do 14 rokov
Krajina pôvodu EU
Pohlavie Chlapec
záruka 2 roky

Dotaz k produktu

Doprava zadarmo pri nákupe od 55 €      Doprava

Doprava zadarmo pri nákupe od 55 €*

Hračky môžete mať už 4.3.

* platí pre vybraných dopravcov