Lego Star Wars 75155 Stíhačka U-wing Povstalců

predaj skončil

vybrať iný tovar
Tento produkt si už zakúpilo 101 zákazníkov
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
LEG 75155

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

LEGO Star Wars 75155 Rebel U-wing Fighter (Stíhačka U-wing Povstalcov), výrobca LEGO. Bojuj proti Impériu v úžasnej stíhačke Povstalcov U-wing!

Otvor kokpit a posaď pilota stíhačky U-wing na jeho sedadlo. Naštartuj motory a odštartuj do oblakov. Stráž dole cez priehľadné okná a hneď ako zbadáš nepriateľa, vystreľ z predných pružinových vystreľovačov a vystrelovačov, ktoré sú umiestnené na bočných dverách. Ak chceš model zväčšiť, môžeš dokonca zložiť krídla!

Úžasná stíhačka U-wing má všetky detaily, ktoré od autentického modelu zo Star Wars očakávaš, vrátane 4 veľkých motorov, otváracieho kokpitu pre minifigúrku s priehľadným spodným hliadkovacím oknom, otváracích postranných dverí s vysúvacími vystrelovačmi, dvojitých pružinových vystreľovačov v prednej časti, zadného úložného priestoru a obrovských krídel, ktoré možno sklopiť dozadu a vytvoriť tak ešte väčší model, ako predtým.

Súčasťou sady je 5 minifigúrok: pilot stíhačky U-wing, Jyn Ersoy, Cassiano Andor, vojak Povstalcov a strelec Povstalcov.

Počet dielikov 659, počet figúrok 5

Pre deti od 8 rokov

Počet dielikov 659
Dĺžka (cm) 54 cm
Šírka (cm) 6 cm
Výška (cm) 28 cm
Vek od 8 do 14 rokov
Krajina pôvodu EU
Pre koho Chlapci
záruka 2 roky

Dotaz k produktu