LAMAX Sphere SP-1

19,66 €

Tento produkt si už zakúpilo 9 zákazníkov
Dostupnosť

Dočasne nedostupné

Značka
Kód výrobcu
LAM SPHERESP1

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Veľký zvuk a miniatúrne rozmery


Dizajnový bezdrôtový reproduktor Sphere SP-1 sa rozmerovo radí k tým najkompaktnejším reproduktorom, ktoré trh ponúka. Prekvapí ako kvalitným vyspelým zvukom, tak aj hlasitosťou, ktorá bez problémov ozvučí najbližšie okolie. Dôraz na mobilitu a ľahkú prenosnosť danú práve kompaktnosťou, je umocnený úchytovým mechanizmom v podobe karabíny, vďaka ktorej možno Sphere zavesiť na batoh, opasok či trebárs bicykel.


Bez drôtov je život jednoduchší


Sphere SP-1 disponuje bezdrôtovou technológiou Bluetooth, ľahko ho tak prepojíte s notebookom či mobilným telefónom na vzdialenosť až 20 metrov. Vďaka Bluetooth 2.1 je reproduktor kompatibilní aj so staršími zariadeniami. Život bez drôtov je skrátka jednoduchší. Môžete si ho však aj dobrovoľne skomplikovať, pretože Sphere samozrejme podporuje aj bežné prepojenie pomocou pribaleného audio kábla.


Kompletná funkčná výbava


Sphere SP-1 disponuje aj napriek svojej veľkosti všetkými funkciami typickými pre rad Bluetooth reproduktorov LAMAX. Okrem Bluetooth a zvukového audio vstupu taktiež umožňuje počúvanie FM rádia, prehrávanie hudby z vloženej Micro SD karty a navrch pridáva aj možnosť pripojenia slúchadiel, keďže ho možno vďaka veľkosti pohodlne používať ako prehrávač hudby vo formáte mp3. Po pripojení k mobilnému telefónu možno vďaka integrovanému mikrofónu využívať Sphere SP-1 ako handsfree a plynulo prechádzať medzi počúvaním hudby a telefónnym hovorom bez potreby vytiahnuť telefón z vrecka či batohu.


Všade so sebou


Drobné rozmery predurčujú Sphere SP-1 k dennému používaniu. Nikdy nebude príliš ťažký na celodenné nosenie na opasku či batohu, nikdy nebude príliš rozmerný pre pribalenie do cestovnej tašky. Sphere SP-1 bude stále s vami a pripravený prekvapiť okolie hlasným a vyspelo znejúcim zvukom.


Bluetooth a Handsfree


Prehrávajte hudbu bezdrôtovo aj na veľkú vzdialenosť, alebo využite reproduktor na vybavovanie hovorov s voľnými rukami.


FM rádio s digitálnym tunerom


Reproduktor automaticky naladí všetky dostupné stanice, medzi ktorými môžete ľubovoľne prepínať. Nájdené stanice sa uložia do pamäte reproduktoru.


Integrovaný MP3 prehrávač


Stačí vložiť Micro SD kartu s nahranou hudbou a reproduktor se zmení na samostatný MP3 prehrávač.


Pripojenie slúchadiel


Pripojením slúchadiel ku reproduktoru ho využijete na súkromné počúvanie napríklad pri cestovaní.


Ovládanie priamo na reproduktore


Kvôli zmene hlasitosti, prepnutiu piesne alebo prijatiu hovoru nemusíte siahať po telefóne alebo tablete. Všetky základné režimy môžete pohodlne ovládať priamo na reproduktore.


Pamäť poslednej skladby a stanice


Vďaka tejto funkcii si reproduktor i po opakovanom zapnutí pamätá Vašu obľúbenú stanicu a poslednú prehrávanú skladbu.


Kompaktný tvar


Miniatúrne rozmery reproduktoru, hmotnosť len 100 g a úchyt s karabínou ho predurčujú pre bežné nosenie na opasku, batohu alebo napríklad bicykli.


Kvalitná batéria


Reproduktor spríjemní športovú aktivitu, posedenie alebo výlet až 5 hodinami nepretržitého hrania na jedno nabitie.


Výkonný reproduktor


Malý reproduktor Vás prekvapí svojou hlasitosťou a zrozumiteľnosťou. Jeho zvuk doslova zdvihne náladu v každej situácii.


Obsah balenia

 

• Reproduktor
• Micro USB nabíjací kábel
• 3,5 mm jack audio kábel
• Karabína
• Návod na obsluhu

záruka 2 roky
Batérie Jsou součástí balení
Dĺžka balenia 5 cm
Šírka balenia 11 cm
Výška balenia 15 cm
Pre koho Chlapci a dievčatá
Rozmer (cm) 7 x 4 cm

Dotaz k produktu