Efko Jožin z bažin - Poškodený obal

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 1 DIEŤAŤU
Dostupnosť

Predaj skončil

Kód výrobcu
EFK 54989_OBAL

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Spoločenská hra Jozini z bažin Efko - Poškodený obal

Jožin z bažin je jednoduchá vzrušujúce rodinná autorské hra od Ivana Mládka. V tejto hre sa môžete nečakane ocitnúť v bažine. Kto z Vás, ale dokážete uloviť Jožina? Unikátny herné pravidlá, 3D herný plán a hlavne autor zaručujú, že sa u tejto hry rozhodne nebudete nudiť. Základné pravidlá hry Jožin z bažin vychádza z klasickej stolové hry Človeče, nehnevaj sa. Aj tu hráči hádže kockou a pohybujú figúrkami podľa hodnoty na kocke. Hrajú však na 3D pláne plnom prepadlísk do bažín. Majú tiež rôzne trasy a tiež rôzne úlohy. Jeden z hráčov predstavuje Jožina, ktorý sa snaží uloviť ostatné tým, že je zožerie alebo utopí v bažine. Ostatné Jožina spoločne naháňajú a snaží sa ho chytiť a zneškodniť. Jožin sa pohybuje po trochu inej trase ako jeho lovci. Trasy sa pretínajú len na niekoľkých málo trávnatých a kamenných miestach-poliach. Tá sú tiež jediná miesta, ktoré sú pre Jožina a jeho život ohrozujúce. Ak vstúpi Jožin na také políčko v okamihu, keď na ňom stojí už nejaký lovec, je s ním koniec a lovci víťazí.

A ako môže Jožin vyradiť z hry svoje lovca? Trasa lovcov je plná lávok (otvorov v hernom pláne). Tie sa môžu kedykoľvek prepadnúť. Lovcom hrozí nebezpečenstvo len v prípade, že Jožin pri svojom pohybe vstúpi na takzvaná oranžové pole. V tomto okamihu má totiž právo hodiť kockou. Hodená hodnota na kocke určuje, o koľko polí sa spodný diel 3D plánu posunie. Figúrky, ktoré sa takto prepadnú do močiare, sú utopené. Jožin môže svoje lovca takisto zožrať. Stane sa tak v okamihu, keď lovec vstúpi na políčko, na ktorom Jožin stojí.

  • Hra obsahuje: 3D herný plán, kocku, figúrku Jožina, 9 farebných figúrok po troch farbách
  • Počet hráčov: 2-4
  • Krajina pôvodu: ČR

Hračka je vhodná pre deti od 5 rokov

Cena je uvedená za 1 kus hračky.

POŠKODENÝ OBAL – Ide o nový tovar s plnou záručnou dobou, nemusí však byť v originálnom obale, prípadne môže byť originálny obal poškodený.

Počet hráčov (od) 2 od
Počet hráčov (do) 4 do
Doby hry (min) 20 min
Vhodné od 5 rokov
Krajina pôvodu ČR
Pohlavie Unisex
záruka 2 roky
Vek Predškolák (3-5 rokov)

Dotaz k produktu