Všetko o nákupe CZ
Hledat
0,00 € 0

Edika Diagnostika dítěte předškolního věku CZ verzia

16,28 €

13,94 €

-12%
ROBÍ RADOSŤ UŽ 5 DEŤOM
Dostupnosť

SKLADOM

Značka
Kód výrobcu
EDK 06581

vrácení zboží  100 dní na vrátenie tovaru

Kniha ponúkajúca základnú orientáciu v tom, čo by malo vedieť dieťa predškolského veku. V tejto knihe je venovaná pozornosť motorike, grafomotorike, zrakovému a sluchovému vnímaniu, mysleniu a reči, vnímaniu priestoru a času, základným matematickým, sociálnym schopnostiam. Tiež schopnosti hrať sa a byť samostatným.

Cieľom knihy nie je nálepkovanie detí a ich zaškatuľkovanie do nejakej pevnej pozície. Naopak autorky poskytujú profesionálne veľké množstvo informácií a návodov, ako prínosným spôsobom podporiť vo zvládaní toho, čo by malo dieťa zvládať, aby sa mu čo najplynulejšie podarilo nastúpiť do prvej triedy. Inšpiruje na priamu prácu s dieťaťom, ktoré vychádza z bežných vývojových potrieb. S touto knihou potom môžu ak pedagógovia, tak rodičia, sami diagnostikovať dieťaťu jeho vývojovú úroveň.

Kniha bola spísaná na základe dlhodobých odborných skúseností. Potvrdzuje, že diagnostika nemôže byť jednorazová, ale opakovaná, aby sa minimalizovalo skreslenie okamihom, keď je dieťatko nevyladené alebo pod tlakom. Rovnako je kniha výzvou pre rodičov i učiteľov na priamu prácu s deťmi. Pri zistení daných odchýlok vo vývoji dieťaťa je v knihe odporúčané obrátiť sa na poradenské alebo klinické pracoviská, kde je možné požiadať o odbornú diagnostiku.

Autor: Jiřina Bednářová, Vlasta Šmardová

Vhodné pre deti od 15 rokov
Jazyk: čeština
Počet strán: 128 + 96 príloha
Väzba: brožovaná, šitá niťami
Rozmery: 21 x 30 cm
Krajina pôvodu: ČR

 

Vhodné od 18 rokov
záruka 2 roky
Krajina pôvodu ČR
Pohlavie Unisex
Rozmer (cm) 21 x 30 cm
Vek Starší (16+)

Dotaz k produktu

Doprava zadarmo pri nákupe od 55 €      Doprava

Doprava zadarmo pri nákupe od 55 €*

Hračky môžete mať už 9.12.

* platí pre vybraných dopravcov