BOFFIN II 203 HRY

61,79 €

49,04 €

-20%
ROBÍ RADOSŤ UŽ 144 DEŤOM
Dostupnosť

SKLADOM

Značka
Kód výrobcu
BOF GB4014

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Elektronická stavebnica Boffin HRY obsahuje 35 súčiastok a ponúk zábavnou a hravou formou viac ako 200 nových projektov, ktoré sú zamerané:

  •        na postreh
  •        na rýchlosť
  •        na pamäť
  •        na presnosť
  •         a ďalšie, celkom 203 projektov, ktoré sú podrobne popísané v priloženom manuály

Základom všetkých projektov je doska, na ktorú sa jednotlivé súčiastky jednoducho nacvakávajú. V manuály je popísané, čo by projekt mal robiť a čo od neho očakávať. Po zostavení si môžete skontrolovať, či všetko funguje.

S terajšími súčiastkami môžete vymyslieť stovky ďalších projektov, ktoré nie sú popísané v manuály alebo môžete kombinovať so súčiastkami a projektmi v ostatných stavebniciach Boffin I a II.  

Boffin II sú tematické stavebnice AUTO, LIGHT (svetlo), MOTION (pohyb), SOUND (zvuk), HRY ktoré rozširujú možnosti stavebníc Boffin I o ďalšie stovky projektov. 

Stavebnica Boffin II ponúka možnosť pripojenia MP3 prehrávačov, vytvorenia 3D obrázkov, spojenia lietadla a mini auta so stavebnicami.    

Súčiastky medzi stavebnicami Boffin I a Boffin II sú kompatibilné a môžu sa navzájom kombinovať.          

Výhody                         - Stovky rôznych projektov                       - Možnosť vymyslieť a zostaviť si vlastné projekty                 - Súčiastky sa môžu navzájom kombinovať                   - Podrobný manuál s umiestnením súčiastok a popisom funkcie projektu             - Farebné rozlíšenie súčiastok pre lepšiu orientáciu                 - Jednoduché zostavovanie a rozoberanie projektov                

Obsah balenia: 1x doska 35x súčiastok (lietadlo, miniauto, reproduktor, detektor pohybu, motor s prevodovkou a ďalšie) 1x podrobný návod s obrázkami všetkých súčiastok a projektov ·         Môžete zostaviť tisíce projektov ·         35 súčiastok v balení ·         Kombinovať s ostatnými stavebnicami Boffin I a II ·         3x AA batérie (nie sú súčasťou balenia) ·         Vhodné pre deti od 8 rokov

Dĺžka (cm) 39 cm
Šírka (cm) 6 cm
Výška (cm) 30 cm
Vek od 8 rokov
Pre koho Chlapci a dievčatá
záruka 2 roky
Batérie Nejsou součástí balení
Typ batérií AA 1,5 V

Dotaz k produktu