Všetko o nákupe CZ
Hledat
0,00 € 0

BAYBY Mikrovlnný parný sterilizátor

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 3 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
BAB BBS 3000

vrácení zboží  100 dní na vrátenie tovaru

Sterilizátor do mikrovlnky BAYBY BBS 3000

Nový mikrovlnný parný sterilizátor BAYBY BBS 3000 zvládne naraz až 6 dojčenských fliaš v 4 minútovom cykle. Hneď na prvý pohľad zaujme moderný dizajn sterilizátora, spoločný pre všetky výrobky značky BAYBY. Biele plochy osviežujú svetlo modré prvky, ako je napríklad práve držiak, ktorý pojme až 6 dojčenských fliaš, popr. 4 fľaše s príslušenstvom. Súčasťou sterilizátora je aj držiak na doplnky, na ktorom je možné dezinfikovať cumlíky a ďalšie detské potreby vhodné do mikrovlnnej rúry, ako napríklad časti odsávačky alebo drobné hračky.

Mikrovlnný parný sterilizátor BAYBY BBS 3000 má aj cez veľkú kapacitu úsporné rozmery: Priemer 20 cm a výšku 17 cm, takže sa zmestí aj do malej mikrovlnnej rúry. Vyrobený je z kvalitného pevného plastu, neohne sa ani pri vysokých teplotách a samozrejme neobsahuje Bisfenol A (BPA). Jeho použitie je veľmi jednoduché. Do misky sterilizátora sa naleje 100 ml vody, fľaštičky na sterilizáciu sa vložia hore dnom do držiakov a sterilizátor sa pevne uzavrie pomocou klipu.

Odporúčaná doba cyklu závisí na výkone mikrovlnnej rúry. U výkonu 1100 W by čas nemal prekročiť 4 minúty, pri 500 W potom 8 minút. Mikrovlnný parný sterilizátor BAYBY BBS 3000 je bezpečný, pevne uzavretý pomocou predného klipu. Veko perfektne tesní, takže horúca para neuniká a nehrozí žiadne obarenie. Vďaka pevným rukovätiam na stranách výrobku sterilizátor ľahko a bezpečne vyberiete z mikrovlnnej rúry. Už 2 minúty po ukončení sterilizácie sú predmety dostatočne vychladnuté, vyberať ešte horúce fľaše a doplnky možno pomocou klieští, ktoré sú súčasťou balenia. Sterilizované predmety zostávajú dezinfikované po dobu, kedy je veko uzavreté až 30 minút.

Údržba sterilizátora je veľmi jednoduchá, možno ho umývať aj v umývačke. Držiak na fľaše sa ľahko vyberie, jej povrch je hladký, takže na ňom nečistoty tak ľahko neupnú. Aby ste zabránili vzniku vodného kameňa, vysušte po každom použití sterilizátor handričkou a používajte vždy pitnú vodu.

Rozmer (cm) 25 x 17 cm
Vek Bábätko (0-12 mesiacov), Novorodenec (0-3 mesiace)
záruka 2 roky
Vhodné od narodenia
Philips Avent Sterilizátor do mikrovlnnej rúry SCF281

Philips Avent Sterilizátor do mikrovlnnej rúry SCF281

36,66 €

SKLADOM
Môžete mať už zajtra

Dotaz k produktu

Doprava zadarmo pri nákupe od 55 €      Doprava

Doprava zadarmo pri nákupe od 55 €*

Hračky môžete mať už zajtra

* platí pre vybraných dopravcov