Všetko o nákupe CZ
Hledat
0,00 € 0

Babymoov Multifunkčný prístroj Nutribaby Cream

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 7 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
BMV A001115

vrácení zboží  100 dní na vrátenie tovaru

Dokonalý multifunkčný prístroj pre vás

Základ zdravia aj zdravého životného štýlu svojho dieťa majú pevne v rukách práve jeho rodičia. Aby ste si mohli byť istí tým, ako kvalitné a akým spôsobom pripravené jedlo svojmu dieťaťu ponúkate, spoľahnite sa na jedinečný multifunkčný prístroj Babymoov Nutribaby v krásnom a hravom dizajne. Digitálne ovládanie vám pomôže pripraviť zdravé pokrmy pre vaše deti ľahko a hravo.

Multifunkčný prístroj Babymoov Nutribaby v sebe ukrýva neskutočných 5 funkcií, na ktoré by ste inak potrebovali 5 samostatných prístrojov. Tie ovláda jednoducho zabudovaným digitálnym displejom, na koniec činnosti vás upozorní akustický aj optický alarm a dokonca sa sám automaticky vypne. S kapacitou 1500 ml (pre varenie cca 1000 ml a mixovanie cca 500 ml) sa do neho jednoducho zamilujete.

Mixuje, rozmrazuje aj ohrieva

Potrebujete pripraviť pre svoje dieťa ovocný, zeleninový, mäsový či kombinovaný příkrmv rozmixované podobe? Malé deti bez zúbkov by si inak s mnohým jedlom vôbec neporadili. Aj s týmto druhom prípravy si preto multifunkčný prístroj Babymoov Nutribaby ľahko poradí a vy tak svojmu dieťatku môžete ponúknuť to pravé jedlo pre neho.

Sezónne potraviny od babičky či zo kapustového trhu ste kvalitne spracovali a zamrazili, teraz prišiel rad na vhodné, šetrné a rýchle rozmrazení. A opäť sa môžete spoľahnúť na skvelé možnosti multifunkčného prístroja Babymoov Nutribaby. Ten si totiž ľahko poradí s rozmrazovaním ale aj s ohrievaním jedla. Vy tam máte vždy kvalitné a správne ohriatej jedlo kedykoľvek k dispozícii.

Varí v pare

Varenie v pare je považované za jedno z najzdravších spôsobov prípravy jedla. Ovocie ani zelenina, ale aj mäso nestráca nič zo svojich vitamínov ani minerálov a výsledný pokrm je preto oveľa hodnotnejšie a lepšie stráviteľný než pri akejkoľvek inej úprave jedla. Doprajte svojmu dieťaťu len to najlepšie a nechajte multifunkčný prístroj Babymoov Nutribaby uvariť jedlo za vás.

Sterilizuje

Hygiena je zvlášť dôležitou kapitolou pri starostlivosti o malé deti. Pokiaľ je jedná o dojčatá a batoľatá, je kvalitná sterilizácia dojčenských fliaš rozhodne namieste. A tu je opäť priestor pre multifunkčný prístroj Babymoov Nutribaby. Je až neuveriteľné, že aj s touto funkciou si hravo poradí, dokonca ohreje či sterilizuje až 3 dojčenské fľaše súčasne.

Rozmery

Šírka výrobku 35.0 cm

Výška výrobku 28.0 cm

Hĺbka výrobku 16.0 cm

Hmotnosť výrobku 3.2 kg

Šírka balením 42.0 cm

Výška balením 31.0 cm

Hĺbka balením 24.0 cm

Váha balením 3.6 kg

Multifunkčný prístroj uľahčujúci prípravu detskej stravy. Má 5 funkcií: varí (v pare), mixuje, rozmrazuje, ohrieva a sterilizuje. Veľmi priestranný, ohrieva či sterilizuje až 3 dojčenské fľaše súčasne. Má digitálny displej pre jednoduché ovládanie všetkých funkcií, akustický aj optický alarm a automatické vypínanie. výhody: ohrieva či sterilizuje až 3 dojčenské fľaše súčasne digitálny displej pre jednoduché ovládanie všetkých funkcií akustický i optický alarm oznamujúci koniec činnosti automatické vypínanie

Kapacita: 1500 ml (varenie cca 1.000ml + mixovanie cca 500ml)

Rozmer (cm) 39 x 29 x 20 cm
Vhodné od narodenia do 3 rokov
Pohlavie Unisex
Vek Bábätko (0-12 mesiacov), Batoľa (1-2 roky)
záruka 2 roky

Dotaz k produktu

Doprava zadarmo pri nákupe od 55 €      Doprava

Doprava zadarmo pri nákupe od 55 €*

Hračky môžete mať už 5.3.

* platí pre vybraných dopravcov