Avionaut Glider Isofix Fit Autosedačka 9-18kg sivozelená
Doprava zdarma
Akcia

Avionaut Glider Isofix Fit Autosedačka 9-18kg sivozelená

195,58 €

152,55 €

-22%
ROBÍ RADOSŤ UŽ 1 DIEŤAŤU
Dostupnosť

POSLEDNÍ 2 KUSY

Značka
Kód výrobcu
AVT AV340S-S02

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Avionaut Glider Isofix Fit Autosedačka 9-18kg sivozelená

Ergonomická detská autosedačka pre deti od 9 do 18 kg. Autosedačka Avionaut Glider Isofix Fit rastie spolu s Vaším dieťaťom. Po celú dobu používania mu zaručuje maximálnu bezpečnosť a vysoký komfort pri cestovaní. Vnútrajšok autosedačiek obsahuje penový polypropylén EPP, ktorý je schopný znižovať otrasy, ktorým je dieťa vystavené behom cestovania.

Autosedačka sa do automobilu inštaluje po smere jazdy s pomocou Isofix úchytov a opornej nohy, ktoré sú zárukou dokonalého upevnenia sedačky v aute. Dieťa je pripútané 5-bodovým bezpečnostným pásom.

Sedačka má vysoké bočné opierky, ktoré chránia dieťa pri bočnom náraze a zároveň mu zaistí pohodlný spánok pri dlhej ceste. Penová polypropylénová opierka pohodlne podopiera krk vášho dieťaťa.

Mäkké vložky, ktoré je možné zakúpiť ako príslušenstvo, zaručujú tepelný komfort a cirkuláciu vzduchu. Možnosť prania poťahu v práčke. Schránka na návod v zadnej časti sedačky.

Zárukou kvality autosedačiek Avionaut je ich kompletná výroba v Európe, zaručujúca úplnú kontrolu nad ich výrobou a použitými materiálmi. Autosedačka zodpovedá norme ECE R44/04.

Vhodné pre deti od 9 do 18 kg (cca od 9 mesiacov - 4 rokov)

Rozmery: 44x66x62 cm
Hmotnosť: 12,5 kg

Krajina pôvodu: EU

Rozmer (cm) 44x66x62 cm
Hmotnosť (kg) 12.5 kg
Vek od 10 mesiacov do 4 rokov
záruka 2 roky
Pre koho Chlapci a dievčatá, Bábätká (0-12 mesiacov), Najmenší (1-3 roky), Predškoláci

Dotaz k produktu