Alexander Paměť 3D

9,37 €

7,80 €

-16%
ROBÍ RADOSŤ UŽ 70 DEŤOM
Dostupnosť

SKLADOM

Značka
Kód výrobcu
ALX A0524

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Náučná hra - Pamäť 3D

Vynikajúca náučná hra pre deti od 5 rokov. Úžasná je v tom, že deti si počas hry trénujú pamäť a postreh, učia sa farby a rozvíjajú si priestorovú predstavivosť. Dokázané je, že deti sa pri hre dokážu intenzívne sústrediť a takéto sústredenie u dieťaťa už nedosiahneme žiadnou inou metódou. Tak to môžeme využiť.

Cieľom tejto náučnej hry je zapamätať si vzor z farebných kociek, ktorý je na hracej karte. Hracia karta sa obráti naopak a dieťa v časovom limite má poukladať kocky tak, ako boli na obrázku. Za uhádnutie sa rozdávajú žetóny a vyhráva ten hráč, ktorý má najviac žetónov. Čas sa meria presýpacími hodinami. Hra má niekoľko úrovní obtiažností, záleží podľa počtu kociek na hracej karte.

Túto náučnú hru pre deti veľmi odporúčam, deti sa pri nej zabavia, ale aj veľa naučia. Počet hráčov od 2 až do 5. Máme ju doma a patrí medzi naše najobľúbenejšie. Hra je vhodná pre deti od 5 rokov. Pri nižšej úrovni obtiažnosti ju môžu hrať aj deti od 4 rokov.

Náučná hra Pamäť 3D obsahuje: 25 ks farebných kociek 55 ks hracích kariet 1 ks presýpacie hodiny 100 ks žetónov 1  český a slovenský návod    

Počet hráčov (od) 2 od
Počet hráčov (do) 5 do
Vek od 5 rokov
Pre koho Chlapci a dievčatá, Predškoláci
záruka 2 roky

Dotaz k produktu